Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Badanie Słuchu #2 - Triumwirat z Wszystko (DJ set)

Badanie Słuchu #2 - Triumwirat z Wszystko (DJ set)
 
Oprócz solowych setów publiczność usłyszy muzyków, którzy wchodzą ze sobą w muzyczne interakcje, improwizują.
gdzie?Klubokawiarnia Chmury
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
kiedy?11 sierpnia 2017 od 22:00
za ile?10 zł

Klubokawiarnia Chmury stanie się areną ciekawego wydarzenia muzycznego. Na scenie przy 11 Listopada 22, 11 sierpnia odbędzie się impreza przewrotnie zatytułowana "Badanie Słuchu #2 - Triumwirat z Wszystko".

To kolejna edycja Badania, tym razem imprezę wesprze formacja Wszystko, która zagra autorski winylowy DJ set. Reprezentujący "Wszystko" Mikołaj Tkacz, przystał na propozycję i zgodził się utworzyć triumwirat. W tę wyjątkową noc każdy zagra z każdym. Oprócz solowych setów publiczność usłyszy muzyków, którzy wchodzą ze sobą w muzyczne interakcje, improwizują. Bywa również, że po prostu mieszają szyki. Czy jesteście ciekawi, co z tego wszystkiego wyniknie? Zapewniamy, że może się wydarzyć wiele niespodziewanego! Zapraszamy!

O godzinie 22:00 triumwirat zawiążą formacje: WSZYSTKO, Ku Ku oraz CZAYE (nieQmam) DJAY.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

WSZYSTKO - czyli Mikołaj Tkacz. To producent oraz raper. Zwykle gra wszystko albo nic. Wygląda na to, że tym razem zagra niemal wszystko. Zaprezentuje wybrane fragmenty ze swojej kolekcji albumów, które zwykle stanowią osobliwy kolaż muzyki użytkowej oraz miks przebojów z eksperymentami, a wszystko to przeplatane głupotą i mądrością. Może się okazać, że Mikołaj Tkacz coś zaśpiewa, oczywiście pewnie bez sensu, chociaż z pewnością z refleksją – uczuciową i życiową.

Ku Ku - aka DJ, były autor publikujący w portalu związanym tematycznie z muzyką elektroniczną Lineout, a także organizator serii imprez "Badanie Słuchu" z oryginalną muzyką taneczną. W jego setach zauważyć można fascynacje ambientem rodem z Japonii oraz muzyką z oldschoolowych wideo gier, które łączy z zamiłowaniem do dancehallu i grime'u.

CZAYE (nieQmam) DJAY - przedstawiając się zaznacza, że zbiera płyty już od pewnego czasu. Czasem sięga po stare, czasami po nowe. Generalnie chętnie bierze do swojej drużyny płyty zawierające muzykę do tańczenia, bo myśli, że miło jest potańczyć. Z kolei jak ich słucha w domu, to lubi też siedzieć. Zapewnia, że takie albumy z muzyką do stania też może wziąć... Ciekawe czy uda się puścić je jednocześnie. CZAYE wstrzymuje się od obietnic, liczy na wyrozumiałość.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl