Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

ArtPark 2017: Rodzina Dolewawinowiczów - koncert

ArtPark 2017: Rodzina Dolewawinowiczów - koncert
 
Familia Dolewawinowiczów ma swój rodowód w bardzo egzotycznych, odległych Indiach.
gdzie?Park Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza
Rozbrat, Warszawa
kiedy?11 sierpnia 2017 od 19:00
za ile?bezpłatnie
organizatorDKS - Dom Kultury Śródmieście

Dom Kultury Śródmieście jest organizatorem świetnego koncertu, podczas którego wystąpi nietuzinkowa rodzina Dolewawinowiczów. Spotkanie muzyczne odbywa się w ramach festiwalu ArtPark. Organizatorzy zapraszają 11 sierpnia, na godzinę 19:00 do Parku Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza.

Na scenie pojawią się:
kazu, wokal: Justyna „Dolewawinowiczówna” Jary,
skrzypce, wokal: Karolina „Dolewawinowiczówna” Matuszkiewicz, perkusyjne instrumenty: Krzysztof „Dolewawinowicz” Guzewicz,
akordeon: Patryk „Dolewawinowicz” Walczak,
gitara, wokal: Mariusz „Dolewawinowicz” Pomian,
kontrabas: Karol „Dolewawinowicz” Szczubełek,
skrzypce: Mateusz „PoProstu” Pliniewicz.

Familia Dolewawinowiczów ma swój rodowód w bardzo egzotycznych, odległych Indiach. Muzykę oraz zamiłowanie do podróży rodzina ma we krwi. Przez wiele sezonów uskuteczniali ekscytującą i wesołą eskapadę, a ekscentryczna rodzina dotarła nawet do samego Radomia. Przez dłuższą chwilę cieszyli się brzmieniem nazwy miasta, szczególnie echem wybrzmiewającym radośnie "Ra-dom...dom". Jak łatwo przewidzieć, nawet tu nie zagrzali miejsca na dłużej. Ruszyli w dalszą podróż.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Los skierował ich w stronę Warszawy, gdzie w ArtParku wystąpią przed Państwem już 11 sierpnia. Roztoczą magię cygańskiej muzyki, wypełnionej słońcem, deszczem oraz pyłem z przebytych szlaków.

ArtPark to artystyczna strefa zarezerwowana dla festiwalu będącego realizacją projektu, który funkcjonuje już od kilku lat. To letnia, parkowa scena plenerowa Domu Kultury Śródmieście, która znajduje się w samym centrum miasta, blisko placu Trzech Krzyży w Parku imienia Marszałka Rydza-Śmigłego. Miejsce to stało się istotnym punktem dla mieszkańców Warszawy oraz okolic, a także turystów odwiedzających stolicę. ArtPark daje możliwość spotkania ze świetnymi artystami w klimatycznym miejscu, wokół którego roztacza się niezwykła aura tworzona przez uczestników tego spektakularnego wydarzenia.

Przed Państwem i dla Państwa dziesiąta już edycja festiwalu, który w każdym roku przyciąga mnóstwo odbiorców.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl