Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Architects - koncert

Architects - koncert
 
Architects to formacja pochodząca z Wysp, znana świetnie wszystkim sympatykom metalcore, założona w roku 2004 w Brighton.
gdzie?Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
kiedy?1 lutego 2019 od 19:00
za ile?129 zł
organizatorAgencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Agencja Go Ahead bardzo serdecznie zaprasza Państwa na koncert zespołu Architects! Formacja zagra dla Was już 1-go lutego w Stodole, w stolicy, przy ulicy Stefana Batorego 10. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 129 złotych.

Architects to formacja pochodząca z Wysp, znana świetnie wszystkim sympatykom metalcore, założona w roku 2004 w Brighton. Zespół ma na swoim koncie 7 płyt studyjnych. Debiutancka płyta, pod tytułem: "Nightmares" ukazała się w roku 2006. Od czasów albumu "Ruin" wydanego w rok później, wokalistę zastępował Sam Carter, uznawany przez wielu za najlepszego właśnie w tym muzycznym gatunku. Ostatni album formacji, pod tytułem: "All Our Gods Have Abandoned Us" zebrał wspaniałe recenzje i chociaż trasa koncertowa naznaczona została śmiercią gitarzysty i założyciela zespołu, Toma Searle'a, inni członkowie formacji, w swoistym hołdzie przyjacielowi, podjęli decyzję o kontynuacji.

Teraz grupa wybiera się na, jak do tej pory, największą trasę koncertową po kontynencie europejskim, zaś jednym z jej przystanków będzie nasza stolica. Ostatni koncert Architects (Warszawa) do klubu Progresja przyciągnął tłumy, a nie mamy żadnych wątpliwości, iż tak samo będzie i tym razem! Przed zespołem Architects na trasie (także w Polsce) grać będą: Beartooth i Polaris.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl