Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Antonio Vivaldi - Cztery Pory Jazz Rocku /prapremiera/

Antonio Vivaldi - Cztery Pory Jazz Rocku /prapremiera/
 
Poza tym zobaczą Państwo niezapomniane wizualizacje w technologii 3D, które mają za zadanie wprowadzić wspaniały, metafizyczny klimat.
gdzie?Kino KIJÓW.CENTRUM
Al. Zygmunta Krasińskiego 34, 30-101 Kraków
kiedy?13 października 2017 od 20:00
za ile?50 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie pełną pasji oraz pozytywnej energii muzykę, którą stworzył jeden z największych kompozytorów na przestrzeni czasów - Antonio Vivaldi. Zaprezentujemy ją Państwu wraz z orkiestrą i solistami z Filharmonii Futura. Będzie to wspaniałe połączenie współczesnego, elektronicznego brzmienia oraz klasyki. Klasyczne instrumenty przeplatane przez dźwięki elektrycznych instrumentów smyczkowych, gitarowych, syntezatorowych, a także bitboxerowych.

Poza tym zobaczą Państwo niezapomniane wizualizacje w technologii 3D, które mają za zadanie wprowadzić wspaniały, metafizyczny klimat. Program obejmuje ponad to wielkie dzieła Beethovena, jak na przykład: części V, jak również IX symfonii, Księżycowej Sonaty, Sonaty Patetycznej oraz Dla Elizy, jednak w często szokujących aranżach, a z pewnością w takich, które Was zaskoczą. To niezwykły projekt stworzony przez Filharmonię Futura otwiera pierwszy jej sezon w mieście Kraków. Serdecznie zatem zapraszamy już 13-go października 2017 roku, do Kina Kijów.Centrum, od godziny 20:00. Wstęp na wydarzenie kosztuje 50 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl