Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Angel Vivaldi, Andy James

Angel Vivaldi, Andy James
 
Dwóch gitarowych wirtuozów przyjeżdża do naszego kraju, aby promować swe najnowsze wydawnictwa.
gdzie?Klub Zaścianek w Krakowie
Rostafińskiego J. 4, 30-072 Kraków
kiedy?2 października 2017 od 19:30
za ile?65 zł
organizatorKnock Out Productions

Prezentujemy Państwu bardzo serdecznie dwa koncerty, które odbędą się na trasie, o nazwie: "The Wave Of Synergy Tour", w której udział bierze Angel Vivaldi i Andy James. Przed koncertem zapraszamy również na support, którym będzie The Fine Constant. Wydarzenie odbędzie się już 2-go października 2017 roku, od godziny 19:30, w krakowskim Klubie Zaścianek, znajdującym się przy ulicy Rostafińskiego J. 4. Wstęp na to wydarzenie kosztuje 65 złotych.

Dwóch gitarowych wirtuozów przyjeżdża do naszego kraju, aby promować swe najnowsze wydawnictwa. Artyści wystąpią przed Państwem na dwóch koncertach. Angel Vivaldi zaprezentuje materiał, który jest znany z "The Speed of Dark: Revisited", zaś set koncertowy prezentowany przez Andy’ego Jamesa na pewno zdominują kompozycję niebanalne z "Exodus" - wydanego tego roku.

Angel Vivaldi pochodzący ze Stanów Zjednoczonych, prezentujący progresywny metal oraz metal neoklasyczny, a także instrumentalny rock. Podpowiada nam, bardzo proste skojarzenie, że jeżeli ktoś posiada nazwisko Vivaldi, to muzyczna kariera jest mu po prostu pisana. Jednak urodzony trzydzieści dwa lata wcześniej w New Jersey muzyk był zniechęcony przez swoją rodzinę, aby podążyć właśnie muzyczną drogą. Można, by rzec, że na szczęście jest on uparty i pracowity, dzięki czemu udało mu się zrobić karierę. Nauczył się gry na gitarze jako samouk, a wzorem dla niego okazał się nie kto inny - sam Kurt Cobain. Artysta stara się nie narzekać, na muzyczny biznes, że rzekomo nie można na nim zarobić. Vivaldi jest własnym wydawcą, a na koncie posiada kilka udanych albumów.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Pochodzący z Wielkiej Brytanii Andy James prezentuje heavy metali i hard rock. Jest muzykiem, a także nauczycielem gry gitarowej. Publiczność death metalu melodyjnego oraz metalcore'a dobrze zna muzyka z formacji Sacred Mother Tongue. Kapela ta kilka lat wstecz dokonała jednak żywota. Ci z Państwa, którzy uwielbiają gitarowe wymiatanie, prezentujące styl hardrockowy oraz heavymetalow, z pewnością znają Anglika z bardzo udanych solowych płyt, które wydał.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl