Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Andrzej Rogowski - wystawa

Andrzej Rogowski - wystawa
 
Artysta to także autor kilku wystaw z galerii Entropia, wystawiał również w Amsterdamie, w Londynie i w Oslo.
gdzie?Klub Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych we Wrocławiu
Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław
kiedy?6 października 2017 od 18:00
za ile?bezpłatnie
organizatorKlub Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na wystawę Andrzeja Rogowskiego. Zostaną na niej zaprezentowane kolaże artysty, które tworzył od lat osiemdziesiątych. Kolarzy na wystawie będzie więcej niż dwadzieścia.

Andrzej Rogowski przyszedł na świat, w mieście Wrocław, później mieszkał jednak w Oslo oraz w Londynie. Powrócił obecnie do rodzinnego miasta, gdzie naucza języka angielskiego. Zrobił również okładkę do pierwszego singla formacji Klaus Mitffoch, pod tytułem: "Jezu jak się cieszę" z roku 1983, także okładkę płyty, pod nazwą: "Pact of fact" Andrzeja Dziubaka, z roku 1985, jak również plakat do albumu grupy The Ex, pod tytułem: "Aural Guerilla", z roku 1988 oraz okładkę albumu Lecha Janerki, pt.: "Piosenki", z roku 1989.

Artysta to także autor kilku wystaw z galerii Entropia, wystawiał również w Amsterdamie, w Londynie i w Oslo. Prace Andrzeja Rogowskiego można było podziwiać na wystawie, pod nazwą: "Czarna Wiosna", Muzeum Współczesne Wrocławia. Prowadził współpracę z grupą Luxus, zewnętrzny, ale ważny uczestnik na strajku (rok 1981) - PWSSP Wrocław, zaś w czasach obecnych Akademia Sztuk Pięknych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Na wernisaż wystawy zapraszamy już 6-go października 2017 roku, od godziny 18:00. Natomiast wystawa będzie otwarta do Państwa dyspozycji do 8-go grudnia 2017 roku, od godziny 9:00 do 15:00, albo w trakcie wieczornych wydarzeń w ODA Firlej. Wydarzenie jest bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl