Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

ALT-J - koncert

ALT-J - koncert
 
Grupa powróciła do koncertowania, po odbyciu długiej przerwy, zaś na trasie, która promować ma ich najnowszą płytę nie mogło zabraknąć Polski.
gdzie?Centralny Ośrodek Sportu Hala "Torwar"
Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa
kiedy?5 lutego 2018 od 20:00
za ile?135 zł
organizatorAgencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Agencja Go Ahead zaprasza Państwa bardzo serdecznie na koncert grupy Alt-J, który odbędzie się już 5-go lutego 2018 roku, w warszawskim Centralnym Ośrodku Sportu Hala "Torwar", znajdującym się przy ulicy Łazienkowskiej 6 a. Zaczniemy imprezę o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 135 złotych.

ALT-J to zespół Brytyjski, który gra muzykę indie-rockową. Grupa powróciła do koncertowania, po odbyciu długiej przerwy, zaś na trasie, która promować ma ich najnowszą płytę nie mogło zabraknąć Polski. Na początku czerwca Trio wydało płytę, pod tytułem: "Relaxer". To przy okazji następca dwóch poprzednich, przebojowych płyt grupy.

Alt-J powstali dziesięć lat wstecz w Leeds. Inicjatorem przedsięwzięcia byli studenci kierunków artystycznych, którzy poświecili się jednak muzyce. Ich płyta debiutancka otrzymała Mercury Prize, czyli najbardziej prestiżową alternatywną nagrodę z Wielkiej Brytanii. Single „Matilda” oraz „Breezeblocks” rozbrzmiewały nader często w radiowych stacjach, zaś dwa lata potem ukazała się druga płyta, pt.: "This Is All Yours", która zdobyła nagrodę Grammy, a także wielką popularność głównie w Stanach Zjednoczonych. Do promocji formacji w wielkiej mierze przyczyniły się świetne koncerty, chwalone przez fanów na całej kuli ziemskiej. Muzyka Alt-J jest wyjątkowym wyrazem stylów nowoczesnego rocka: alternative, indie, folk i jazz. Jest to bardzo specyficzna mieszanka, która na długi czas zostaje w pamięci i niesie ze sobą doznania muzyczne, których nie zapomnicie.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Nowa płyta przede wszystkim opiera się na gitarowych, spokojnych melodiach, zaś promuje ją singiel, pt.: "3 WW".

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl