Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Alosza Awdiejew- niezwykły koncert

Alosza Awdiejew- niezwykły koncert
 
Alosza Adwiejew, posiada niezwykłą, artystyczną charyzmę, dzięki której skupia wokół siebie uwagę słuchaczy z ogromnym powodzeniem
gdzie?Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
kiedy?25 marca 2017 od 19:00
za ile?100 zł

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na niezwykły koncert gitarowy- Alosza Awdiejew! Gitara, która swoimi dźwiękami zachwyca Polaków w pełni nastrojona, wyczekuje pierwszych pociągnięć strun, by wydobyć z siebie wspaniałe dźwięki. Alosza Awdiejew, pozwoli nam zapomnieć o codzienności i zanurzyć się w ciepłych, pięknych nutach, którymi chętnie się z nami podzieli.

Alosza Awdiejew, to postać niezwykła, nazywany człowiekiem-orkiestrą. Jest artystą wybitnym, z powodzeniem od wielu lat łączy karierę na scenie z pracą szeroko pojętej kultury oraz nauki. Pomaga mu w tym, towarzysząca w każdym aspekcie życia zasada, aby był potrzebny swoim słuchaczom, widzom, jak również czytelnikom. To oni są odbiorcami jego talentów, dlatego są najważniejsi, dla nich i dzięki nim powstają następne utwory i dzieła. Jego koncert to multum niezwykłych przeżyć!

Alosza Adwiejew, posiada niezwykłą, artystyczną charyzmę, dzięki której skupia wokół siebie uwagę słuchaczy z ogromnym powodzeniem, bowiem nie sposób oderwać uwagę od pięknych, muzycznych historii, które tworzą się na oczach zgromadzonych. Alosza, ma ten dar nawiązywania wspaniałego, muzycznego kontaktu z każdym słuchaczem zasiadającym na koncertowej sali. I nie ma większego znaczenia, jak ta sala koncertowa wygląda, czy jest ona mała, taka jak na przykład Piwnica pod Baranami w Krakowie czy mieści wielotysięczną publiczność.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Alosza Adwiejew każdemu, swojemu występowi daje wspaniałą energię, klarowny przekaz i niepowtarzalny dialog z publicznością.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl