Koncert 10. Tenorów w Kołobrzegu
Będą zatem najlepsze piosenki w stylu romantycznego popu, rockowe ballady oraz piosenki ludowe aż po same operowe arie.
Gdzie?
Amfiteatr
Aleksandra Fredry 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
13 lipca 2019 od 20:00 do 22:00
Za ile?
90 zł
Organizator
Agencja Brussa

10. Tenorów przyniesie miłość do naszego kraju już w tym roku! Trasa koncertowa dziesięciu bardzo utalentowanych wokalistów zagwarantować może, z całą pewnością, uśmiech oraz pasję dla wszystkich, którzy z tym wydarzeniem będą mieli styczność.

Jedna z bardziej ekscytujących grup wokalnych zaśpiewa specjalnie dla Państwa dosłownie wszystko! Będą zatem najlepsze piosenki w stylu romantycznego popu, rockowe ballady oraz piosenki ludowe aż po same operowe arie. I nic tutaj dziwnego, bo jest ich dziesięciu, zatem repertuar jest szeroki, a możliwości dość znaczące. To jednak nie cała prawda o Dziesięciu Tenorach z Ukrainy i Polski. Ważnym elementem jest tutaj perfekcja, z którą wykonują muzykę, jak również wielka skala ich talentu,który równocześnie pozwala na sięganie do twórczości samego Johanna Straussa, a także Leonarda Cohena. Rezultaty spotkania? Sami musicie Państwo ocenić.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 13-go lipca 2019 roku, do kołobrzeskiego Amfiteatru, znajdującego się przy ulicy Aleksandra Fredry 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 22:00, a bilety wstępu kosztują 90 złotych. Organizatorem koncertu jest zaś Agencja Brussa.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl