Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Cisza Jak Ta - Koncert w Kołobrzegu

Cisza Jak Ta - Koncert w Kołobrzegu
 
Poetyckie pejzaże maluje delikatnym brzmieniem fletu, skrzypiec oraz klarnetu.
gdzie?Karczma Solna w Kołobrzegu
Zygmuntowska 24, 78-100 Kołobrzeg
kiedy?25 maja 2017 od 21:00
za ile?30 zł

Przebogate aranżacyjnie oraz niezwykle nowoczesne podejście do zagadnienia "piosenka poetycka". Kurs tego nurtu od wielu już lat wyznaczają takie grupy jak: Wolna Grupa Bukowina, Czerwony Tulipan, Stare Dobre Małżeństwo.

Zespół "Cisza Jak Ta" wpisuje się w ten nurt doskonale. Podąża wyznaczonym kursem, jednocześnie dba o to, by aranżacje miały nowe, młode, odmienione oblicze. Poetyckie pejzaże maluje delikatnym brzmieniem fletu, skrzypiec oraz klarnetu. Całości dopełniają dźwięki trzech gitar oraz delikatna perkusja wyznaczająca rytm poetyckim brzmieniom. Koncert grupy Cisza Jak Ta to vipowska podróż w muzyczną Krainę Łagodności.

Formacja "Cisza Jak Ta" ma w swym artystycznym dorobku ponad pięćdziesiąt utworów autorskich, kilka albumów i mnóstwo koncertów. Niech ten bilans świadczy o ogromnym potencjale grupy i stanowi rekomendację nadchodzącego koncertu w Kołobrzegu. Tym razem muzycy wystąpią w klimatycznych przestrzeniach Karczmy Solnej. To miejsce w połączeniu z repertuarem i możliwościami grupy gwarantuje metafizyczną podróż przez górskie połoniny, nadmorskie porty i klify oraz brukowane miejskie trakty. Teksty oscylują wokół tematyki "spiritus movens" życiowych perypetii i ludzkich namiętności. Pomagają definiować miłość i nazywać to, co nienazwane.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Wśród tekstów pojawia się sporo autorskich strof, oprócz nich znajdziemy w repertuarze wersy Agnieszki Osieckiej, Bolesława Leśmiana, Janusza Kofty. Wszystko to prezentowane jest z wyrafinowanym smakiem, pasją oraz energią, która zawsze emanuje ze sceny w stronę publiczność.

W dorobku grupy znajdują się następujące albumy:
*rok 2005 - „Zielona Magia”,
*rok 2006 - „Sen Natchniony”,
*rok 2008 - „Chwile”,
*rok 2009 - „Koncert w Radiu Gdańsk”,
*rok 2011 - „Nasze Światy”,
*rok 2013 - „Wuka”,
*rok 2014 - „Góry, Poezja, Muzyka”,
*rok 2015 - „Jedyny Tak Koncert”.

Zapraszamy serdecznie do świata Ciszy, w którym wykrzyczane szeptem zdania na zawsze zapadają w głąb duszy.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl