Alosza Awdiejew / Koncert "Moje ulubione piosenki"

Alosza Awdiejew / Koncert "Moje ulubione piosenki"
Koncert Aloszy Awdiejewa z całą pewnością dostarczy nam dobrej energii oraz wiele pogody ducha.
Gdzie?
Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie
Zwierzyniecka 1, 31-103 Kraków
Kiedy?
15 maja 2018 od 19:00
Za ile?
90 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie artystę, dla którego najważniejszy jest zawsze słuchacz - Alosza Awdiejew. Specjalnie dla Was zaśpiewa on utwory najbliższe swemu sercu. Zatem spotkajmy się wszyscy razem z artystą, który we wspaniałym repertuarze, pozwoli Państwu odkrywać siebie od nowa. To co jest najważniejsze!

To ten głos, intymna atmosfera takiej szczególnej rozmowy oraz gitara. Alosza Awdiejew jest człowiekiem orkiestrą, który od kilkudziesięciu już lat potrafi trafić swym głosem prosto w dusze i serca całych pokoleń słuchaczy, zabierze Państwa w podróż muzyczną po żydowskich ulicach sztetli, czy Odessy oraz podmiejskich dzielnic szemranych, gdzie zamieszkuje biedota.

I choć w Polsce nie możemy nigdy być pewni pogody, ale w tym wypadku sprawa wydaje się być prosta. Koncert Aloszy Awdiejewa z całą pewnością dostarczy nam dobrej energii oraz wiele pogody ducha.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 15-go maja, do krakowskiej Filharmonii imienia Karola Szymanowskiego, znajdującej się przy ulicy Zwierzynieckiej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 90 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl