All Them Witches - Warszawa - koncert
Obecnie zespół jest mocno usytuowany w gatunku, który stworzył poniekąd sam, natomiast ich twórczość artystyczną można nazwać w wielkim uogólnieniu „psycho-rockiem”.
Gdzie?
Klub Proxima w Warszawie
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa
Kiedy?
2 maja 2019 od 20:00
Za ile?
69 zł

Zadebiutowali w roku 2012, zaś przez ostatnie 6 lat spędzili na zdobywaniu doświadczenia na niezliczonej wręcz ilości koncertów, a także na godzinach spędzanych w nagraniowych studiach. Obecnie zespół jest mocno usytuowany w gatunku, który stworzył poniekąd sam, natomiast ich twórczość artystyczną można nazwać w wielkim uogólnieniu „psycho-rockiem”.

Formacja czteroosobowa pochodząca z Nashville w tamtym roku wróciła z płytą, pod tytułem: „Sleeping Through The War”, wyprodukowaną przez samego Dave’go Cobba, który zdobył nagrody Grammy. W chwili obecnej na swoim koncie mają pięć płyt długogrających, ponieważ w tym roku na światło dzienne wyszła kolejna płyta, nosząca tytuł: „ATW”. Album stanowi odpowiedź na potrzebę grania muzyki "większej" na żywo. Marzą o większych trasach, o większej produkcji, czy o tym jak grupa wykona swój zamysł, sami będziecie mogli Państwo się przekonać, w naszym kraju, w maju!

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 2-go maja 2019 roku, do warszawskiego Klubu Proxima, znajdującego się przy ulicy Żwirki i Wigury 99 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 69 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl