Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Aire Andaluz - koncert

Aire Andaluz - koncert
 
Wykonują oni najważniejsze style z flamenco, między innymi: bulerias, alegrias, soleares, tangos, czy też sevillanas oraz dobrze znane rumby i przeboje z Hiszpanii
gdzie?Piwnica pod Baranami
Rynek Główny 27, 31-008 Kraków
kiedy?13 października 2017 od 21:00

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie zespół Aire Andaluz, który został założony w roku 2001, w mieście Kraków. To pierwszy taki zespół, który stara się łączyć na żywo taniec, śpiew oraz muzykę flamenco. Repertuar grupy jest także poszerzony o instrumentalną, jak również wokalną latynoamerykańską muzykę. W roku 2011, w październiku formacja zdobyła II miejsce w konkursie, który dotyczył zinterpretowania utworu Marka Grechuty, w trakcie Festiwalu Grechuta 2011.

Wykonują oni najważniejsze style z flamenco, między innymi: bulerias, alegrias, soleares, tangos, czy też sevillanas oraz dobrze znane rumby i przeboje z Hiszpanii, jak na przykład: Bamboleo oraz Baila me. Grają także lubiane przez większość latynoamerykańskie piosenki, jak: Cielito lindo, Chan chan, Guantanamera.

Artyści grają muzykę gitarową hiszpańską. Podczas koncertów wykorzystują ze świetnym skutkiem klaskanie, taniec z użyciem wachlarza, chusty, czy kapelusza, stepowanie, kastaniety oraz instrumenty perkusyjne. Wspaniały klimat na występach zespołu tworzy przede wszystkim Adam Hliniak, który gra na gitarze w niebywały sposób. Poza tym usłyszą Państwo śpiew ekspresyjny, który wykonuje Magdalena Lechowska, jako jedna z nielicznych wokalistek, które tę sztukę uprawiają w naszym kraju. Zobaczycie również taniec aż przepełniony wyrazem, wspaniałej Magdaleny Malskiej i Akiko Biedronia, a także Krzysztofa Hliniaka, który jest jednym z nielicznych tancerzy flamenco w Polsce.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 13-go października 2017 roku, od godziny 21:00, w krakowskiej Piwnicy pod Baranami.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl