Afrykańska podróż taneczna z widokiem na morze

Afrykańska podróż taneczna z widokiem na morze
Rozkoszujcie się widokiem morza, odprężcie się również oraz rozciągnijcie się na końcu zajęć w dźwiękach instrumentów - bardzo relaksujących.
Gdzie?
Zatoka Sztuki
Al. Franciszka Mamuszki 14, 81-759 Sopot
Kiedy?
27 maja 2018 od 18:00
Za ile?
25 zł
Organizator
MCKA Zatoka Sztuki Sopot

Poczujcie Państwo moc bębnów, zatańczcie w ich rytmie, tak jak jeszcze nigdy do tej pory, pozwólcie się ponieść tej prawdziwie pierwotnej energii. Wyzwólcie w sobie dzikusa oraz subtelną kobietę, czy też łagodnego mężczyznę. W afrykańskich tańcach odnajdą Państwo miejsce na wszystko, bo łączą one w sobie liczne techniki taneczne. Nie martwcie się wcale o swe umiejętności, ponieważ muzyka, którą gra się na żywo poniesie Was sama, zaś my ze swej strony zadbamy, aby każdy z Was czuł się swobodnie. Rozkoszujcie się widokiem morza, odprężcie się również oraz rozciągnijcie się na końcu zajęć w dźwiękach instrumentów - bardzo relaksujących.

Zajęcia są odpłatne, my sugerujemy cenę 25 złotych, jednak sami możecie Państwo zadecydować ile warte są dla Was. Zapraszamy zatem serdecznie już 27-go maja 2018 roku, do sopockiej Zatoki Sztuki, znajdującej się przy Alei Franciszka Mamuszki 14. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl