Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

7. TIFF Festival - ZASOBY

7. TIFF Festival - ZASOBY
 
Pragniemy zobaczyć fotografię związaną nierozerwalnie ze światem sztuki. Przeciwstawiamy się, aby nie była ona zamknięta w sztywnych granicach medium.
gdzie?TIFF Center - Centrum festiwalowe
Ruska 46a, 50-079 Wrocław
kiedy?7 września 2017
organizatorTIFF Collective

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na siódmą edycję Festiwalu Tiff, która odbędzie się od 7 do 17 września roku 2017, w mieście Wrocław.

Tiff Festiwal jest dedykowany fotografii. Powołano go zaś po to, żeby animować oraz nakręcać fotograficzne życie, tak w regionie, jak i w mieście, rok rocznie nabiera coraz więcej sił. Tiff nie tylko oddziałuje na swe miasto rodzinne, ale ma wpływ również na cały kraj. Tym samym staje się on wydarzeniem międzynarodowej rangi. Towarzyszy nam nieustannie idea przeżywania oraz zgłębiana fotografii wciąż od nowa. Pragniemy zobaczyć fotografię związaną nierozerwalnie ze światem sztuki. Przeciwstawiamy się, aby nie była ona zamknięta w sztywnych granicach medium. Co roku, właśnie dlatego, zespół nasz opracowuje nową tematyczną formułę, złożoną z 4 części stałych.

Ten rok obejmie:
* Program Główny
* PreTIFF
* TIFF Działania
* TIFF Open+ Holy-Art

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Tegoroczna edycja Festiwalu nosi tytuł "Zasoby". Było nam to niezbędne, więc zostało znalezione w naszych sieciach kontaktów, w publicznych instytucjach, także w miejskiej przestrzeni i w magazynach, w zbiorach prywatnych, nawiązując do partnerstwa oraz do bartery.

Program Główny posiada swoje wystawy, które dotyczą fotografii, rzecz jasna. Fotografie te trafiły do miasta Wrocław po roku 1945 (przywiezione zasoby), pomysły dotychczas nie zrealizowane (zablokowane zasoby), a także przestrzeń miejska jako twórczy materiał (rozpoznane zasoby).

Tiff Open+ Holy-Art są to 4 projekty realizowane przez twórców młodych i wybieranych na drodze naboru otwartego. Działania Tiff są natomiast serią aktywności, które opierają się na założeniu, iż wystawy przez nas wyprodukowane są punktem wyjścia do rozważań szerokich, ale również są zasobem, który mogłaby wykorzystać publiczność festiwalowa.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl