48. Fama – Międzynarodowy Kampus Artystyczny
Fama aż cała kipi od energii młodych ludzi, którzy to zjeżdżają się do Świnoujścia, żeby pod czujnym okiem mistrzów oraz nauczycieli móc szlifować swe pasje, umiejętności oraz warsztat.
Gdzie?
Amfiteatr Im. Marka Grechuty
Frederyka Chopina 30, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
16 sierpnia 2018
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Miejski Dom Kultury w Świnoujściu

Fama aż cała kipi od energii młodych ludzi, którzy to zjeżdżają się do Świnoujścia, żeby pod czujnym okiem mistrzów oraz nauczycieli móc szlifować swe pasje, umiejętności oraz warsztat. W trakcie kampusu przygotują oni przedsięwzięcia z licznych dziedzin sztuki. Owocem tej pracy są spektakle, wystawy, performance, koncerty, happeningi, czy tez animacje przeznaczone dla dorosłych i dla dzieci. Świnoujście w ten okres rozbrzmiewa ciągle muzyką z różnych stylów, kusi także kolorami obrazów utrwalanych na nośnikach, jak również tych żywych, które tworzy się na oczach widowni.

Właśnie na naszej Famie swoje pierwsze kroki stawiała większość krajowych muzyków, aktorów, piosenkarzy, tancerzy, fotografików, dziennikarzy, performerów, plastyków, artystów sztuk wizualnych, poetów i pisarzy, krytyków sztuki, inspicjentów oraz animatorów kultury.

Na Międzynarodowy Kampus Artystyczny zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 16-go sierpnia 2018 roku, do Amfiteatru imienia Marka Grechuty, w Świnoujściu, znajdującego się przy ulicy Fryderyka Chopina 30. Wydarzenie jest bezpłatne, zaś jego organizatorem jest Miejski Dom Kultury w Świnoujściu.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl