26. EDD - Muzeum Sportu i Turystyki

26. EDD - Muzeum Sportu i Turystyki
Jest to największe na całym kontynencie europejskim, tego typu wydarzenie, które ma na celu promować dziedzictwo kulturowe.
Gdzie?
Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu
Mikołaja Kopernika 2, 58-540 Karpacz
Kiedy?
15 września 2018 od 07:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu

Zachęcamy Państwa bardzo serdecznie do wzięcia udziału w wydarzeniu, pod nazwą: Europejskie Dni Dziedzictwa. Jest to największe na całym kontynencie europejskim, tego typu wydarzenie, które ma na celu promować dziedzictwo kulturowe. Rok rocznie, w miesiącu wrzesień państwa, w których ma miejsce to wydarzenie, do zwiedzania udostępniają Państwu wiele zabytków oraz miejsc kultury, jak również są organizatorami wykładów, wystaw oraz innych imprez towarzyszących, które skierowane będą do różnych grup odbiorców.

Dwudziesta szósta edycja Dni Dziedzictwa w Europie, będzie miała miejsce w dniach między 8 i 9 oraz między 15 i 16 wrześniem 2018 roku, pod hasłem, brzmiącym: „Niepodległa dla wszystkich”. Zapraszamy zatem do Muzeum Sportu oraz Turystyki, które znajduje się w mieście Karpacz, w województwie dolnośląskim już 15-go września, od godziny 7:00.

Odbędzie się również prelekcja z reprodukcjami zdjęć, nosząca tytuł: „Gwiazdy sportu w Niepodległej”. Przedstawienie sylwetek polskich sportowców, którzy w okresie międzywojnia byli tymi najwybitniejszymi, a także ich głównych sportowych sukcesów, tak w Polsce, jak również za granicą.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Rezerwujemy miejsca da grup zorganizowanych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl