XIX Aleja Gwiazd Sportu
Jak dotychczas wyróżniliśmy stu osiemnastu sportowców, do których w tym roku dołączą kolejni mistrzowie.
Gdzie?
Aleja Gwiazd Sportu
Ks. Merkleina 1, 84-120 Władysławowo
Kiedy?
30 czerwca 2018 od 09:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Fundacja Aleja Gwiazd Sportu

Aleja Gwiazd Sportu to jedna z największych atrakcji znajdującego się nad Morzem Bałtyckim Władysławowa. Prestiż oraz sława tego miejsca wciąż wzrasta, zaś każda kolejna edycja tego wydarzenia cieszy się ogromnych zainteresowaniem, tak Turystów, jak również mieszkańców tej miejscowości nadmorskiej. Zatem w dniach od 29 do 30 czerwiec 2018 roku właśnie we Władysławowie będzie miała miejsce XIX edycja wydarzenia pod nazwą: Aleja Gwiazd Sportu.

Jak dotychczas wyróżniliśmy stu osiemnastu sportowców, do których w tym roku dołączą kolejni mistrzowie: Tomasz Sikora - biathlon, Janusz Czerwiński - grający w piłkę ręczną, Józef Łuszczek zajmujący się biegiem narciarskim, Andrzej Bachleda-Curuś - startujący w narciarstwie alpejskim, Włodzimierz Szaranowicz, który jest dziennikarzem sportowym oraz Adam Krzesiński zajmujący się i odnoszący sukcesy w szermierce.

Zapraszamy zatem Państwa bardzo serdecznie już 30-go czerwca tego roku, od godziny 9:00 do Władysławowa, ulica Księdza Merkleina 1. Wydarzenie jest bezpłatne.

Szukasz noclegów we Władysławowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Władysławowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl