Kolędowy koncert zespołu Enej
Zatem “Kolędowanie z Enejem” jest niezwykłym projektem muzycznym, odwołującym się do przebogatej, ukochanej przez wszystkich niemalże Polaków tradycji wspólnego kolędowania.
Gdzie?
Zespół Szkół Nr 1 im.Jana Pawła II
Morska 1, 84-120 Władysławowo
Kiedy?
12 stycznia 2019 od 19:00
Za ile?
40 zł

Centrum Kultury, Sportu i Promocji, znajdujące się w mieście Władysławowo zaprasza Państwa bardzo serdecznie na koncert formacji Enej, który promować będzie płytę, pod tytułem: „Kolędy pod wspólnym niebem”.

Zatem “Kolędowanie z Enejem” jest niezwykłym projektem muzycznym, odwołującym się do przebogatej, ukochanej przez wszystkich niemalże Polaków tradycji wspólnego kolędowania. Tej zimy grupa Enej daje swym słuchaczom możliwość uczestnictwa w bardzo klimatycznym wydarzeniu, którym bez żadnego wątpienia będą występy kolędowe. Wiemy, że wszyscy uwielbiają wspólne kolędowanie, śpiewanie bożonarodzeniowych, znanych melodii, zaś energia, radość oraz młodość, znane świetnie wszystkim fanom zespołu, dodadzą uroku wspólnie spędzonym wieczorom.

“Kolędowanie z Enejem” jest najbardziej znanym, najbliższym Waszym sercom śpiewaniem polskich kolęd oraz pastorałek w aranżacjach autorskich formacji Enej, urozmaiconym jednak melodiami z Ukrainy. Będzie to, z całą pewnością, niepowtarzalny klimat, bo to w końcu wspaniała możliwość spotkania się z młodymi oraz pełnymi pasji ludźmi, którzy kultywują tradycję, odwołując się do swych korzeni. Zatem nie pozostaje Wam nic innego, jak tylko przyłączyć się do wspólnego kolędowania i wzięcia udziału w tym wspaniałym wydarzeniu.

Szukasz noclegów we Władysławowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Władysławowie

Zapraszamy już 12-go stycznia 2018 roku, do Władysławowa - Zespół Szkół nr 1 imienia Jana Pawła, znajdujący się przy ulicy Morskiej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl