Holi Festival - Święto Kolorów
Poczujcie magię kolorów Holi. Obrzucajcie się kolorowym proszkiem ze swymi przyjaciółmi i bawcie się razem przy tanecznej muzyce.
Gdzie?
Ocean Park Władysławowo
Żwirowa, 84-120 Władysławowo
Kiedy?
2 lipca 2019 od 14:00 do 20:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Whiteclock sp. Zo.o.

Holi Festival Poland jest ogólnopolską edycją robiącego na całej kuli ziemskiej furorę święta kolorów Holi. Poczujcie Państwo zatem magię zabawy z holi proszkami! Holi Festival to wielkie święto kolorów - ogólnopolskie i darmowe wydarzenie sportowo-artystyczne, którego głównym celem jest promocja aktywności fizycznej już u najmłodszych i z tego również powodu wydarzeniu towarzyszą sportowe aktywności, których animacje są prowadzone ze sceny.

Święto Kolorów Holi w granicach trasy, pod nazwą: Pokolorujmy Polskę Tour, rok 2019 odwiedzi miasto Kamienna Góra. Impreza będzie miała miejsce nad zalewem na plaży 23-go czerwca tego roku. Zaczynamy o godzinie 20:00. Zapiszcie sobie tą datę w swych kalendarzach. Zabierzcie znajomych oraz weźcie Państwo udział w najbardziej kolorowym wydarzeniu tego roku! Dzień ten z całą pewnością, na długo zagości w waszych sercach i głowach.

Repertuar naszego wydarzenie obejmuje: oryginalne kolorowe proszki zwane Holi w aż 9-ciu zwariowanych kolorach! Ponad to Dj, który poprowadzi naszą imprezę, tak żebyście nie mogli wręcz ustać w jednym miejscu. Zaproponujemy Wam kolorową watę cukrową, kolorowe Granity oraz wyrzutnie proszków Holi.

Szukasz noclegów we Władysławowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Władysławowie

Poczujcie magię kolorów Holi. Obrzucajcie się kolorowym proszkiem ze swymi przyjaciółmi i bawcie się razem przy tanecznej muzyce. Aby zgarnąć darmowy pakiet proszków należy zaprosić wszystkich swoich znajomych do wzięcia udziału w imprezie (minimum trzysta osób), udostępnijcie wydarzenie na swej facebookowej tablicy i wrzućcie screen na tablicę wydarzenia, dla potwierdzenia. Pierwsze trzydzieści osób zgarnie od nas pięć dowolnych kolorów nieodpłatnie.

Ze względów na bezpieczeństwo na teren naszego wydarzenia obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia swoich proszków. Ocean Park we Władysławowie, przy ulicy Żwirowej. Organizatorem jest Whiteclock sp. Zo.o.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl