Visa Kino Letnie Sopot - Zakopane 2017 / film "Wielki Mike"

Visa Kino Letnie Sopot - Zakopane 2017 / film "Wielki Mike"
Podczas oglądania filmu staniemy się świadkami wspaniałej podróży sportowca, który zdobył zwycięstwo, jeszcze zanim jego pierwsze kroki poprowadziły na boisko.
Gdzie?
Plac Niepodległości
pl. Niepodległości, Zakopane
Kiedy?
10 lipca 2017 od 21:30
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Outdoor Cinema Sp. z o.o.

Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy na film, pod tytułem: "Wielki Mike". Jest to film z kategorii biograficznych, sportowych i dramatów. Jego reżyserem jest John Lee Hancock, natomiast scenariusz napisał John Lee Hancock. Obraz produkcji Stanów Zjednoczonych. W obsadzie wspaniali aktorzy, miedzy innymi:

* Lily Collins
* Quinton Aaron
* Kathy Bates
* Tim McGraw
* Sandra Bullock

Michael Oher, którego gra Quinton Aaron wie niewiele na temat swojej rodziny. Mniej wie tylko o sporcie. Zna doskonale natomiast, będąc bezdomnym nastolatkiem, blokowiska oraz ulice Memphis. Z drugiej strony bogata Leigh Anne Tuohy, którą gra Sandra Bullock, nie ma pojęcia o takim świecie. W momencie, kiedy poznaje ona Michaela, on dzięki temu poznaje co to prawdziwy dom i szczęście rodzinne.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Natomiast Tuohy'owie dzięki Wielkiemu Mike'owi zdołają odnaleźć coś, co rzeczywiście odmieni ich los: nowego, ukochanego synka oraz brata. Film opowiada historię, która opiera się na faktach, o rodzinie, jak również o Michaelu. Tytułowy Wielki Mike stał się bowiem gwiazdą footballu amerykańskiego. Historia, która podnosi na duchu oraz zachwyca. Rola Sandry Bullock, pełna emocji w tym obrazie szczególnie powinna zwrócić Waszą uwagę. Podczas oglądania filmu staniemy się świadkami wspaniałej podróży sportowca, który zdobył zwycięstwo, jeszcze zanim jego pierwsze kroki poprowadziły na boisko.

Przez okres wakacyjny, letnie Kino Visa serdecznie Was zaprasza do popularnych krajowych kurortów - do Zakopanego oraz Sopotu - na bezpłatne, codzienne filmowe projekcie. A dodatkowo we czwartki oraz w środy, seanse letniego kina będą się odbywały również w Giżycku.

Od 1 lipca aż do 31 sierpnia, codziennie można będzie rozkoszować się obrazami filmowymi we wspaniałych warunkach przyrodniczych. Sopot zaprasza na projekcje na sławnym molo sopockim, zaś w Zakopanem na Placu Kulturalnym Niepodległości, blisko Krupówek (widok na Giewont), w Giżycku do Ekomariny, nas samym jeziorem Niegocin. Tam filmy można będzie oglądać w przycumowanych jachtach.

Każdy z tygodni festiwalowych podzielony będzie na dni tematyczne. Repertuar obejmuje Oscarowe filmy oraz nagradzane na festiwalach europejskich, super hity światowe, jak również artystyczne kino, zabraknąć nie może także produkcji polskich, o których było głośno za granicą i w kraju.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl