Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Traphaus: Da Vosk Docta release party

Traphaus: Da Vosk Docta release party
 
Jesteśmy przekonani, że 1 września w Sfinksie, odbędzie się Hood Party na niespotykaną dotąd skalę.
gdzie?Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
kiedy?1 września 2017 od 22:00
za ile?15 zł

Wciąż napływają do nas informacje od anonimowych informatorów z Trójmiasta, że w klubie o nazwie Sfinks700 w Sopocie będzie wielki spęd. Wydarzenie będzie miało miejsce już 1 września o godzinie 22:00. Celem imprezy jest odsłuchanie tego, co stworzył DJ o podejrzanym pseudo- mianowicie Da Vosk Docta. Wszelkie służby już potwierdziły te informacje i są w trakcie przygotowań do tej jakże ciężkiej nocy, pełnej dudniących basów i charakterystycznych odgłosów cykającej maszyny o nazwie Roland TR-808. Jesteśmy przekonani, że 1 września w Sfinksie, odbędzie się Hood Party na niespotykaną dotąd skalę.

USŁYSZYMY:
Da Vosk Docta, jest jednym z najbardziej poszukiwanych gangusków w okolicy. Zawsze gubi trop, co weekend gości w innych klubach. 1 września pojawi się w Sfinksie, ażeby zaprezentować swój najnowszy materiał z nadchodzącego albumu. Jego kartoteka jest już znacznych rozmiarów, a głównymi zarzutami jakimi jest obarczony, to pozytywnie odebrane mikstejpy, owocna współpraca z różnymi,cenionymi producentami oraz to,że nieprzerwanie dostarcza bity raperom różnego kalibru. Uważajcie! Ten typ uzbrojony jest w bardzo ostre produkcje, których dostarczają mu równie sprawdzeni zawodnicy, a dodatkowo atakuje bronią ciężką, której sam jest autorem!

OLFVN- kolejny gangus, który w półświatku słynie przede wszystkim z wyrobów najwyższej jakości. Dodatkowo jest podejrzany o to, że świetnie gotuje i rozprowadza trap w internecie i w polskich klubach. 1 września wjeżdża do Sfinksa i prezentuje selekcję, która inspirowana była przez najniebezpieczniejsze zakamarki na dzielni. Warto to usłyszeć!

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

DML- jest wytrawnym graczem, kolekcjonującym muzykę nie od roku czy dwóch, a od kilkunastu. Jego znakami szczególnymi są: wzorowa technika i mocno rozbudowany arsenał. Niezmiennie od wielu lat buduje Street credit, nie tylko swoją grą, ale także organizacją ghetto i workoutów z piłką do koszykówki.

OG KARO- to jeden z lokalnych rzezimieszków. Ciężko pracował na swoją wspaniała pozycję, między innymi szlifując swoje umiejętności producenckie oraz didżejskie. Pochwalić się może Epką pod tytułem "Yung Engineer", wieloma singlami oraz gotowym, czekającym na dystrybucję 8TRAXXX HAUSTAPE. Nie brakuje mu znaków szczególnych czyli podkręconych basów i strzelających hi-hatów. Ostanimi czasy widziano go w lowriderze na Wrzeszczu, a już 1 września pojawi się w Klubie Sfinks700 w Sopocie!

BLAZA, niby jest świeżakiem za dekami, ale w branży znany jest nie od dziś. Jego działalność do tej pory opierała się głównie na organizowaniu spędów w dziwnych, nieco podejrzanych dla nas miejscówkach. Zdecydował jednak, by poszerzyć swoje portfolio i do znaków rozpoznawczych dołożył sobie działalność Didżejską.

Wpadajcie koniecznie 1 września 2017 roku do Klubu Sfinks700, bawcie się do rana za jedyne 15 zł!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl