Adriatique (Afterlife) - koncert
Adriatique jest czymś więcej niż tylko duet - to również wspaniale naoliwiona maszyna elektroniczna.
Gdzie?
Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
Kiedy?
14 grudnia 2019 od 22:00
Za ile?
65 zł

Pod pseudonimem Adriatique ukrywa się Adrian Shala oraz Adrian Schweizer, którzy wspólnymi siłami tworzą muzykę od dekady. W roku 2008 zapoznali się w Zurychu i stali się nierozłączni - jako przyjaciele, jak również jako duet artystyczny. Stworzyli obaj jeden z bardziej płodnych projektów sceny house i techno. Kluczem tak udanej współpracy była oczywiście wzajemna sympatia obu panów, jakiej nie brakuje muzykom. Zapoznali się w klubie, gdzie występowali często na tych samych imprezach, a także wzajemnie się podziwiali i komplementowali swe sety. Później postanowili połączyć siły oraz razem tworzyć muzykę, a ich indywidualne gusta i skonsolidowane wizje pozwoliły tworzyć projekt o unikatowym brzmieniu. Podobnie do produkcji, DJ-sety panów są hipnotyczne, długie oraz wciągające słuchaczy w budujące napięcie rytmy. Adriatique jest czymś więcej niż tylko duet - to również wspaniale naoliwiona maszyna elektroniczna. Adrian i Adrian razem żyją, wspierają siebie też w każdej formie i panują.

Po dekadzie współpracy, w roku 2016 nareszcie spełniło się wspólne marzenie przyjaciół, bo udało im się założyć swoją własną wytwórnię wydawniczą, zwaną Siamese. Ukazują się tam nie jedynie ich własne produkcje, jednak także utwory innych artystów. Twierdzą, że muszą spełniać one tylko jeden warunek, czyli muzyka musi być medytacją. Wytwórnia Label Siamese również wspiera wizualnych muzyków oraz performerów, organizując imprezy w różnych miejscach oraz prezentując prace wykonawców po równo z twórczością DJów.

Bazują na doświadczeniach własnych, przy czym wiedzą, iż połączenia indywidualnych różnic zawsze rodzi kreatywność. Właśnie dlatego, planują w przyszłości bardziej rozwinąć aktywności pod hasłem Siamese. Chociaż ich przygoda muzyczna trwa od dziesięciu już lat, ich misja właściwa dopiero się rozpoczęła.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 14-go grudnia 2019 roku, do sopockiego Klubu Sfinks700. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 22:00, a bilety wstępu kosztują 65 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl