Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Ten Walls Live Sfinks700

Ten Walls Live Sfinks700
 
To klubowe arcydzieło zyskało aż dwadzieścia jeden milionów odsłuchań na portalu youtube i od tej mory można go traktować niczym hymn.
gdzie?Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
kiedy?13 października 2017 od 22:00

Klub Sfinks 700 w Sopocie z siedzibą przy alei Franciszka Mamuszki 1 zaprasza 13 października na imprezę zdominowaną przez Ten Walls.

W 2013 roku z wytwórni Innervisions wypłynął kawałek “Gotham” i szturmem zdobył serca publiczności. Wiele osób zastanawiało się kto stoi za produkcja tego kawałka. Z czasem odkryto, że jest to DJ - z pochodzenia Litwin oraz producent znany z kariery zespołu Mario & Vidis czy Silence Family.

Kolejny flagowy utwór Ten Walls to kawałek “Walking With Elephants” z 2014 roku. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że to najpopularniejszy utwór Ten Walls. To klubowe arcydzieło zyskało aż dwadzieścia jeden milionów odsłuchań na portalu youtube i od tej mory można go traktować niczym hymn. Popularność “Walking With Elephants” przyczyniła się do popularności artysty. Od tej pory kariera Marijusa nabrała szybkiego tempa i dała mu gwarancję występów na niezwykle prestiżowych scenach, spektakularnych eventach oraz największych, światowych festiwalach. A sam artysta stał się najbardziej rozchwytywanym performerem.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Rok 2016 przyniósł najnowszy album “Equalized”. TEN WALLS powrócił na scenę z promocją “Equalized”. Z pewnością praca nad albumem przyniosła wiele nowych doświadczeń. Nowa płyta oparta jest na wyjątkowych wizualizacjach, przygotowanych specjalnie na tę okoliczność. Album nawiązuje do korzeni artysty. Szuka początku i siły sprawczej, która doprowadziła do wydania całości. Płyta spełni wymagania zarówno audio jak także video.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl