Boto Jam: Tomasz Chyła & goście- koncert

Boto Jam: Tomasz Chyła & goście- koncert
Tomasz Chyła jest skrzypkiem, dyrygentem oraz kompozytorem, jest absolwentem gdańskiej Akademii Muzycznej.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
12 marca 2020 od 21:00
Za ile?
10 zł

Zapraszamy wszystkich serdecznie na kolejną odsłonę BOTO Jam. W roli gospodarza zobaczymy Tomasza Chyła wraz ze składem:

- na skrzypcach zagra Tomasz Chyła
- Na gitarze zagra Michał Zienkowski
- na bassie zagra Konrad Żołnierek
- na klawiszach zagra Artur Jurek
- na perkusji zagra Sławek Koryzno
i goście zaproszeni.

Tomasz Chyła jest skrzypkiem, dyrygentem oraz kompozytorem, jest absolwentem gdańskiej Akademii Muzycznej. Bez wątpienia uznać go można za jednego z tych ciekawszych przedstawicieli polskiej sceny muzycznej. Związany jest ze środowiskiem jazzowym na Pomorzu. Założył takie zespoły jak: Tomasz Chyła Quintet i MNR Kolektyw dając z nimi mnóstwo koncertów w całej Polsce. Na swoim koncie ma także wygraną w Krakowie podczas 40 Międzynarodowego Festiwalu "Jazz Juniors" wraz z TCQ.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Wiosną 2017 roku na rynku muzycznym ukazała się debiutancka płyta grupy Tomasz Chyła Quntet pod tytułem "Eternal Entropy" do dziś zbierająca wspaniałe recenzje. Za jej wydanie odpowiada Agencja Polskiego Radia. Premiera odbyła się podczas festiwalu o nazwie "Jazz nad Odrą".

Tomasz Chyła występował wielokrotnie jako skrzypek w różnych grupach na wielu festiwalach, między innymi: "Jazz Wolności", "Złota Tarka", "Drum Fest", "Jazz nad Odrą", "Jazz w Lesie", "Jazz Juniors" czy "Sopot Molo Jazz". Jest również członkiem Orkiestry o nazwie "Sinfonietta Consensus"- wspólni nagrali, aż trzy płyty z czego jedna z nich z Jordanem Rudessem.

Na scenie wielokrotnie występował obok wybitnych artystów, znanych szerszej publiczności. Występował między innymi z Cezarym Paciorkiem, Maciejem Sikałą, Jarosławem Śmietaną, Leszkiem Kułakowskim, Piotrem Kułakowskim, Tomaszem Sowińskim czy Maciejem Miecznikowskim.

Zapraszamy serdecznie już 12 marca 2020 roku o godzinie 21.00 do Teatru Boto w Sopocie.
Cena biletu: 10 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl