Koncert Michała Ciesielskiego Share(s)Location

Koncert Michała Ciesielskiego Share(s)Location
Share Location jest drugim albumem po debiucie, noszącym tytuł: „Between Back & White” i kolejnym krążkiem w dorobku artysty.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
3 stycznia 2020 od 21:00
Za ile?
25 zł

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na koncerty jazzowego pianisty - Michała Ciesielskiego (Alicja Serowik, Confusion Project, AD Shave oraz Krzysztof Majda). Artysta promował będzie swoją najnowszą płytę, pod tytułem: "SHARE LOCATION". Jest to pasjonująca i wirtuozerska podróż poprzez lokacje, jakie szczególnie zapadły pianiście w pamięci. To dziewięć wyjątkowych, autorskich kompozycji, jakie oddają hołd każdemu miejscu. Album miał swoją premierę w trakcie koncertu w mieście Gdańsk jednej z lepszych jazzowych pianistek na świecie - HIROMI.

Share Location jest drugim albumem po debiucie, noszącym tytuł: „Between Back & White” i kolejnym krążkiem w dorobku artysty. Ostatni album jest PRIMALEM trio jazzowego, o nazwie: Confusion Project, jakiego jest pomysłodawcą.

Michał Ciesielski mówi, że miał wielkie szczęście natrafić w swym życiu na ludzi, którzy pokazują mu nowe przepiękne miejsca. Właśnie dzięki tym ludziom miał okazję zobaczyć wiele zapierających dech w piersiach pejzaży, wyjątkowych miast i urokliwych zakątków, czyli miejsc, jakie po dziś pozostały w pamięci artysty, oraz do jakich lubi wracać w swoich wspomnieniach. Nadszedł czas, żeby teraz on dzielił się z Państwem niektórymi miejscami, a szczególnie emocjami, jakie w nim wzbudziły. Możliwe, że piosenki zachęcą Was, by zobaczyć na własne oczy któreś z tych miejsc? Także zapraszamy w drogę!

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Ciesielski jest kompozytorem, aranżerem oraz jazzowym pianistą. Skończył studia z wyróżnieniem ze specjalności Kompozycja oraz Aranżacja Jazzowa na Gdańskie Akademii Muzycznej, u profesora: Leszka Kułakowskiego. Studiował przez rok na Katowickim Instytucie Jazzu, u profesora: Jacka Glenca. Jest założycielem Jazzowego Trio Confusion Project. Artysta posiada na swym koncie kilkadziesiąt kompozycji autorskich oraz aranży na różne składy - zaczynając od tria fortepianowego, poprzez kwartet smyczkowy, wokalny zespół, aż po orkiestrę symfoniczną i big band w przeróżnych stylach, jak muzyka poważna, jazz, pop, gospel, funk, muzyka do teatralnych sztuk oraz do filmów.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 3-go stycznia 2020 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl