Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Teatr Bąbli: Huśtawka

Teatr Bąbli: Huśtawka
 
Aby mogło dojść do skutku ich przedsięwzięcie starają się stworzyć huśtającą maszynę świata. Ten wynalazek może spełnić marzenie dziewczyn.
gdzie?Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Kuźnicza 29a, 50-138 Wrocław
kiedy?28 stycznia 2018 od 12:00
za ile?19 zł
organizatorWrocławskie Centrum Twórczości Dziecka

"Huśtawka" jest niezwykłą opowieścią o spełnianiu swoich marzeń, o wspólnym działaniu oraz o świetnej zabawie. Dwie główne bohaterki mają marzenie - pragną jedynie poszybować w przestworzach, jak następczynie Leonarda da Vinci. Aby mogło dojść do skutku ich przedsięwzięcie starają się stworzyć huśtającą maszynę świata. Ten wynalazek może spełnić marzenie dziewczyn.

Kiedy ten cudowny wynalazek już powstanie, każdy może poczuć się jakby był w niebie. Będzie zatem wyjątkowo i pięknie. Reżyserią zajęła się Agnieszka Mielcarek, scenografią natomiast Dominika Chochołowska-Bocian. Muzyką zajął się Paweł Pietruszewski, produkcją Małgorzata Strońska, a w rolach głównych zobaczą Państwo Karolinę Brzęk i Justynę Oleksy.

Przedstawienie trwa 30 minut plus około 15 minut wspólnej zabawy, polegającej na huśtaniu. Spektakl będzie miał miejsce w naszej siedzibie, przy ulicy Kuźniczej 29 a, na II piętrze, w sali tanecznej. Na salę zapraszamy Widzów bez obuwia, albo w zmienionym obuwiu. Po skończonym przedstawieniu zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy, czyli huśtania się razem z aktorami.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy już 28-go stycznia 2018 roku, do Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka. Zaczynamy o godzinie 12:00, a bilety wstępu kosztują 19 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl