Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Wieczór Antywalentynkowy
Jak skończył się związek Kopciuszka z Księciem? Byli szczęśliwi? Jak sobie poradzili ze skłonnościami Księcia do wysokoprocentowych napojów?
Gdzie?
Ad Spectatores Scena Główna Browar Mieszczański
Hubska 44-48, 50-502 Wrocław
Kiedy?
14 lutego 2020 od 20:00
Za ile?
90 zł
Organizator
Teatr Ad Spectatores

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie jak co roku na niezwykły wieczór, który spędzimy w towarzystwie zespołu Ad Spectatores z najlepszym uczuciem na świecie - miłością w tle. To jednak nie będzie wieczór pod nazwą: "żyli długo oraz szczęśliwie". Bo dla nas każda z historii zaczyna się, kiedy w kolorowych bajkach następuje koniec.

Kto bowiem z Was wie co nastąpiło z Kopciuszkiem wraz z zakończeniem bajki? Jak skończył się związek Kopciuszka z Księciem? Byli szczęśliwi? Jak sobie poradzili ze skłonnościami Księcia do wysokoprocentowych napojów? I najważniejsze: ile Książe miał pieniędzy na koncie? Jeżeli zbyt mało, to ten związek mógł zakończyć się wraz z próbą czasu.

Improwizujemy na wyżej wymienione tematy przez pierwszą godzinę, a potem zaprosimy Państwa na herbatę, ciastka oraz kawę. Po przerwie natomiast specjalnie dla Was nastąpi przedpremierowy pokaz „Męża i żony”. A wszystko to, żeby poczuć smak, czy zapach Antywalentynkowego Wieczoru. Szczególnie dla zakochanych, ale nie jedynie dla nich. Cena biletu obejmuje słodki poczęstunek, herbatę oraz kawę.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Serdecznie zapraszamy już 14-go lutego 2020 roku, do wrocławskiego Ad Spectatores Scena Główna Browar Mieszczański, znajdującego się przy ulicy Herbskiej 44-48. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 90 złotych. Organizator imprezy: Teatr Ad Spectatores.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl