Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Sztuka Obłapiania - Erotyki II - Premiera
Spektakl został przygotowany z wielką dbałością o nawet najmniejsze detale, które ukazują życie seksualne przełomu XIX oraz XX wieku
Gdzie?
Scena Kamienica
Lelewela J. 15, 53-505 Wrocław
Kiedy?
16 lutego 2020 od 18:30
Za ile?
50 zł
Organizator
Scena Kamienica

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na odsłonę drugą najbardziej pikantnych erotyków polskich z tanecznym show. Wielki sukces odniosły "Bajki dla Dorosłych", czyli Erotyki i teraz zapraszamy Was na drugą odsłonę najpikantniejszych tekstów autorstwa wybitnych poetów polskich. W trakcie słuchowiska z pokazem tanecznego show dowiecie się Państwo, jaki przebieg miała noc poślubna Zosi i Tadeusza i sięgniecie do rozerotyzowanej twórczości samego Aleksandra Fredry ("Sztuka obłapiania")

Spektakl został przygotowany z wielką dbałością o nawet najmniejsze detale, które ukazują życie seksualne przełomu XIX oraz XX wieku, równocześnie wysmakowany, a także pełen ambitnego humoru! Poezję wstydliwą przeczytają Państwu znakomici aktorzy wrocławscy, zaś o ciekawe oraz żywiołowe choreografie, z całą pewnością zadbają tancerki z Rewia Nice.

Na pokaz zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 16-go lutego 2020 roku, do wrocławskiej Sceny Kamienica, znajdującej się przy ulicy Lelewela J. 15. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:30, a bilety wstępu kosztują 50 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl