Symphonica - koncert
Ruch, dźwięk, światło i obraz tworzą specjalnie dla Państwa niezapomniany spektakl.
Gdzie?
Kino Sokół w Zakopanem
Orkana Wł. 2, 34-500 Zakopane
Kiedy?
13 lutego 2018 od 17:30
Za ile?
bezpłatnie

Symphonica to pierwsze w naszym kraju widowisko multimedialne z muzyką formacji: Metallica, Pearl Jam, Nirvana, Deep Purple, Guns N' Roses, AC/DC, Soundgarden, Iron Maiden, Nightwish. Będzie to niezwykła podróż do świata doznań artystycznych, w którym elektryczne gitary współgrają z subtelnym, a także pełnym klasy operowym śpiewem, zaś wszystko wypełnione jest brzmieniem symfonicznej orkiestry. Całości dopełnią natomiast wizualizacje, jak również efekty sceniczne, które będą dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Ruch, dźwięk, światło i obraz tworzą specjalnie dla Państwa niezapomniany spektakl. W takiej wspaniałej oprawie można usłyszeć ponadczasowe metalowe i rockowe ballady, dzieła instrumentalne gigantów gitary, a także przepełnione niepokojem kompozycje, pochodzące z nurtu grunge.

Pierwsza w naszym kraju niezależna filharmonia to właśnie Filharmonia Futura, która jest finansowana ze środków pozyskiwanych pozabudżetowo. Zatem specjalizują się w produkowaniu multimedialnych widowisk z użyciem bardzo współczesnego instrumentarium oraz nowoczesnych środków przekazu. Główną ideą działalności Filharmonii Futura jest łączenie ze sobą gatunków i stylów, a także oddziaływanie na widownię wielopłaszczyznowo z pomocą specjalnie przygotowanych wizualizacji, kostiumów, scenografii, choreografii, perfekcyjnego nagłośnienia i efektów świetlnych. W związku z powyższym projektom FF blisko jest do musicalu, filmu oraz teatru niżeli do tradycyjnych koncertów filharmonicznych. Pomysłodawcą oraz dyrektorem artystycznym jest dyrygent krakowski, a także muzyczny producent - Mikołaj Blajda. Natomiast dyrektorem generalnym jest solistka operowa i producentka widowisk - Sylwia Lorens.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 13-go lutego 2018 roku, do Zakopanego, do Kina Sokół, znajdującego się przy ulicy Orkana Wł. 2. Wydarzenie jest bezpłatne, a zaczniemy je o godzinie 17:30.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl