Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Swinty Proutto wg Rolanda Topora

Swinty Proutto wg Rolanda Topora
 
Ręka z groteskową głową porusza palcami, niby nogami. A dziwny ten taniec odbywać się będzie po małym stole. Jedna dłoń, po drugiej.
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?3 października 2017 od 19:00
za ile?20 zł
organizatorFundacja Teatru BOTO

Teatr Boto w Sopocie zaprasza na przedstawienie Swinty Proutto według Rolanda Topora. 3 października w przestrzeni sopockiego teatru przy Bohaterów Monte Cassino 54b opowiedziana zostanie historia, którą pewnie wszyscy znają. Za siedmioma górami, za siedmioma rzekami, dawno, dawno temu żył sobie Pan ze swoją liczną świtą, poddanymi oraz piękną i uroczą księżniczką. A wszystko to działo się na odległej wyspie ... Niby, wszystko zostało już powiedziane, lecz teraz nic nie skończy się tak, jakby można było się spodziewać...

Wystąpią: Gisou - oszust przeokrutny, Proutto - wierny poddany opętany rządzą władzy, którego rozpiera szczęście z tego powodu, że może wiernie służyć swojemu Żywemu Bogu oraz nimfomanka z usposobieniem tyrana - Aba. Ta niezwykle dziwna ekipa została wciągnięta w sieć intryg. Ręka z groteskową głową porusza palcami, niby nogami. A dziwny ten taniec odbywać się będzie po małym stole. Jedna dłoń, po drugiej.

Aktorka wprowadza widzów do opowieści o zmienności władzy, a wszystko to z lekceważącą fantazją godną Rolanda Topora.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Wykonanie, reżyseria, adaptacja w wykonaniu Elżbiety Jeznach. Czas trwania - pół godziny. Serdecznie zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl