Świnoujście na Rowery 2018
Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:30 Masą Krytyczną, czyli przejazdem rowerzystów po ulicach miasta.
Gdzie?
Port Jachtowy
Jachtowa, Świnoujście
Kiedy?
21 kwietnia 2018 od 11:30 do 14:30
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Urząd Miasta Świnoujście

Masa krytyczna, darmowy rowerowy serwis, rowerowe miasteczko, miasteczko ruchu drogowego, Food Trucki - Festiwal Smaków oraz dziecięce wyścigi na biegowych rowerkach. Kiedy to wszystko się odbędzie? I oczywiście gdzie tym razem Państwa zaprosimy? Zaczynamy już 21-go kwietnia 2018 roku, w Świnoujściu, w Porcie Jachtowym. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:30 Masą Krytyczną, czyli przejazdem rowerzystów po ulicach miasta. Meta oraz start znajdują się w Porcie Jachtowym, przy ulicy Jachtowej/Rogozińskiego.

W godzinach od 9:00 do 17:00 zaprosimy do Miasteczka Rowerowego, w tym samym miejscu, w Porcie Jachtowym. Będzie tutaj miał miejsce, między innymi: bezpłatny rowerowy serwis , miasteczko ruchu drogowego, przeznaczone dla rowerzystów, a także rowerowy tor typu "pumptrack". W godzinach od 13:30 odbędą się wyścigi przeznaczone dla dzieci na biegowych rowerkach. Dedykowany wiek dzieci: 4 do 6 lat.

O godzinie 14:30 odbędzie się wręczenie pucharów oraz nagród przeznaczonych dla dzieci. Wydarzenie jest bezpłatne, a jego organizatorem jest Urząd Miasta Świnoujście.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl