Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Stare Dobre Małżeństwo- koncert

Stare Dobre Małżeństwo- koncert
 
Zespół w trakcie swoich recitali, wykorzystuje niebanalne instrumenty, dzięki czemu wyrobili sobie aromatyczne i soczyste brzmienia.
gdzie?Hotel Grand Nosalowy Dwór Resort & SPA
Balzera 21d, 34-500 Zakopane
kiedy?11 listopada 2017 od 19:00

Legendarny zespół o nazwie Stare Dobre Małżeństwo cały czas, regularnie pojawia się na koncertowych szlakach. Grupa złożona jest ze wspaniałych muzyków, którzy niezmiennie towarzyszą liderowi, który jednocześnie jest założycielem Starego Dobrego Małżeństwa- Krzysztofowi Myszkowskiemu. Myszkowski śpiewa zarówno swoje najstarsze, kultowe kawałki, takie jak: "Jak","Blues o 4 nad ranem", "Komunia" czy "Bieszczadzkie Anioły", a także i te najnowsze, będące już hitami, a do nich zaliczyć można na przykład: "Topielec" oraz "Czy ogień zapłonie w nas).

Zespół w trakcie swoich recitali, wykorzystuje niebanalne instrumenty, dzięki czemu wyrobili sobie aromatyczne i soczyste brzmienia. Uwadze słuchacza nie powinny umknąć 6-cio i 12-sto strunowe gitary, instrumenty klawiszowe, kontrabas, dobro czy cajon, a także niepowtarzalna w swym brzmieniu- harmonijka ustna.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 11 listopada 2017 roku o godzinie 19:00 do Hotelu Grand Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem!

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl