Koncert: Daria Zawiałow - Helsinki Tour 3.0
Dzika, rockowa energia nie pozwoli Państwu ustać w miejscu.
Gdzie?
Hotel Grand Nosalowy Dwór Resort & SPA
Balzera 21d, 34-500 Zakopane
Kiedy?
1 lutego 2020 od 20:00
Za ile?
30 zł

Daria Zawiałow jest niezwykle utalentowaną artystką oraz jednym z najmocniejszych głosów polskiej muzycznej sceny. Autorka tekstów i kompozytorka. Rozkochała w sobie rzesze fanów i stanęła do szeregu typowych wokalistek polskich. Jej piosenki podbijają listy przebojów, zaś teledyski zdobywają miliony odtworzeń. Wulkan scenicznej energii, ponieważ wyróżnia ją wielka charyzma. Świadoma oraz bezkompromisowa artystka.

Rok 2016 znaczył dla artystki wiele, ponieważ szumnie zaznaczyła swą obecność singlami: „Kundel Bury” i „Malinowy Chruśniak”. W roku 2017, w marcu zadebiutowała płytą, pod tytułem: „A kysz!”. Daria Zawiałow okrzyknięta została objawieniem roku. Album i single bardzo szybko pokryło złoto, natomiast sama artystka nagrodzona została aż dwoma Fryderykami: kategoria album roku alternatywny i fonograficzny debiut roku.

W dwa lata później na światło dzienne wyszła druga płyta artystki, pod tytułem: „Helsinki”. Album uzyskał status złotego w zaledwie kilka miesięcy od premiery. Single z płyty także pokryły się złotem, zaś najlepiej rozpoznawalny, nosi tytuł: „Hej, Hej!”, cztery tygodnie był to najczęściej grany utwór w największych krajowych stacjach radiowych. Natomiast teledysk do tego utworu obejrzany został już więcej niż 10 milionów razy. Wielki wkład w twórczość artystki ma jej szczery przyjaciel oraz producent Michał Kush. To z nim Daria ciągle tworzy. Zawiałow zawsze podkreśla, iż jej żywioł to właśnie koncertowanie.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Razem z fanatyczną formacją za swymi plecami, w trakcie każdego występu zabiera publikę do innego świata. Dzika, rockowa energia nie pozwoli Państwu ustać w miejscu. Na swym koncie posiada już setki koncertów. Zawiłow grała na największych festiwalach polskich, jak między innymi: Pol’and’Rock Festiwal, Męskie Granie, Kraków Live Festiwal, oraz Olsztyn Green Festiwal. W charakterze debiutantki występowała na dużej scenie podczas Orange Warsaw Festiwal, natomiast w roku 2019 zgromadziła kilkadziesiąt tysięcy publiki pod dużą sceną podczas Opener Festiwal. Trasa koncertowa „Helsinki Tour” przed startem była wyprzedana.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 1-go lutego 2020 roku, do zakopiańskiego Hotelu Grand Nosalowy Dwór Resort & SPA, znajdującego się przy ulicy Balzera 21 d. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl