Robert Korólczyk Solo

Robert Korólczyk Solo
Robert Korólczyk jest liderem Kabaretu Młodych Panów oraz twórcą kabaretowych tekstów, który już od wielu lat zabawia miliony Polaków
Gdzie?
Kino Sokół w Zakopanem
Orkana Wł. 2, 34-500 Zakopane
Kiedy?
8 lutego 2019 od 20:30
Za ile?
45 zł
Organizator
Kino SOKÓŁ

Robert Korólczyk jest liderem Kabaretu Młodych Panów oraz twórcą kabaretowych tekstów, który już od wielu lat zabawia miliony Polaków, pod pseudonimem: "Góral" lub "Górnik Andrzej", jak również grający inne postaci. Monologi artysty posiadają sporą dawkę ironii, czy też dystansu do świata i otaczającej nas rzeczywistości podbiły wiele serc widowni. Artysta umie naśladować oraz parodiować. Naśladuje bardzo sprawnie gwary, ale na prawdę zna jedynie tę śląską. Potrafi mówić w każdym języku, ale zna tylko jeden. Ma ogromnie charakterystyczny głos, na tyle, że jego publika rozpoznaje go nie jedynie po wyglądzie, ale po głosie właśnie. W czasie występów potrafi się przeistoczyć z jednej postaci w kolejną i tym samym, pokazuje swój naprawdę fantastyczny repertuar przeróżnych charakterów. Jest obecny na antenie RMF FM, zaś na stałe w Telewizji Polsat oraz TVP. Współprowadził w Polsacie "Sylwestrową Moc Przebojów" w roku 2015/16.

Zapraszamy zatem Państwa bardzo serdecznie już 8-go lutego 2019 roku, do zakopiańskiego Kina Sokół, znajdującego się przy ulicy Orkana Wł. 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 45 złotych.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl