Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Robert Korólczyk Solo

Robert Korólczyk Solo
 
Robert Korólczyk jest liderem Kabaretu Młodych Panów oraz twórcą kabaretowych tekstów, który już od wielu lat zabawia miliony Polaków
gdzie?Kino Sokół w Zakopanem
Orkana Wł. 2, 34-500 Zakopane
kiedy?8 lutego 2019 od 20:30
za ile?45 zł
organizatorKino SOKÓŁ

Robert Korólczyk jest liderem Kabaretu Młodych Panów oraz twórcą kabaretowych tekstów, który już od wielu lat zabawia miliony Polaków, pod pseudonimem: "Góral" lub "Górnik Andrzej", jak również grający inne postaci. Monologi artysty posiadają sporą dawkę ironii, czy też dystansu do świata i otaczającej nas rzeczywistości podbiły wiele serc widowni. Artysta umie naśladować oraz parodiować. Naśladuje bardzo sprawnie gwary, ale na prawdę zna jedynie tę śląską. Potrafi mówić w każdym języku, ale zna tylko jeden. Ma ogromnie charakterystyczny głos, na tyle, że jego publika rozpoznaje go nie jedynie po wyglądzie, ale po głosie właśnie. W czasie występów potrafi się przeistoczyć z jednej postaci w kolejną i tym samym, pokazuje swój naprawdę fantastyczny repertuar przeróżnych charakterów. Jest obecny na antenie RMF FM, zaś na stałe w Telewizji Polsat oraz TVP. Współprowadził w Polsacie "Sylwestrową Moc Przebojów" w roku 2015/16.

Zapraszamy zatem Państwa bardzo serdecznie już 8-go lutego 2019 roku, do zakopiańskiego Kina Sokół, znajdującego się przy ulicy Orkana Wł. 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 45 złotych.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl