Projekt Osiecka #Krajewski #Grochowicz - koncert
Nasz projekt jest spotkaniem artystki krakowskiej - Agnieszki Grochowicz z działalnością twórczą jednego z bardziej wzruszających, a także "płodnych" duetów w historii piosenki polskiej.
Gdzie?
Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
25 lutego 2018 od 19:00
Za ile?
30 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert utworów Agnieszki Osieckiej, na którym wystąpią przed Wami: Agnieszka Grochowicz - śpiew, Antoni Dębski - bass, Damian Niewiński - gra na perkusji oraz Adam Niedzielin - piano.

Nasz projekt jest spotkaniem artystki krakowskiej - Agnieszki Grochowicz z działalnością twórczą jednego z bardziej wzruszających, a także "płodnych" duetów w historii piosenki polskiej. Zatem usłyszą Państwo aranżacje autorskie utworów znanych szerszej publiczności, jak między innymi: „Kołysanka dla Okruszka”, „Uciekaj moje serce”, ale również mniej znanych, niejednokrotnie będących bardzo interesującym odkryciem dla słuchaczy.

Wydarzenie jakim jest ten projekt sam w sobie, jest także interesującym dopełnieniem uroczystości, takich jak na przykład: różnej maści wernisaże, konferencje, sympozja, czy też festiwale. Naszej wokalistce towarzyszą natomiast wspaniali muzycy krakowscy grający jazz.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Agnieszka Grochowicz jest wokalistką, autorką tekstów oraz muzyki, która kontynuuje tradycję piosenki literackiej pochodzącej z Krakowa. Jest ona również autorką tekstów utworów, która współpracuje z czołówką kompozytorów krajowych: Ewą Kornecką, Andrzejem Zaryckim, Zygmuntem Koniecznym, Januszem Grzywaczem, Jerzym Derflem, Mirkiem Czyżykiewiczem, Hadrianem Tabęckim oraz najzdolniejszymi kompozytorami z młodego pokolenia.

Agnieszka Grochowicz uczestniczyła w prestiżowych przeglądach kulturalnych, które firmowane były przez Miasto Kraków, jak między innymi: Krakowska Noc Poezji i Krakowska Noc Jazzu.

Dawała koncerty, które odbywały się w Piwnicy pod Baranami, Radio Kraków, Filharmonii Opolskiej, czy w jazzowych klubach: Piec Art i Harris, w Operze Krakowskiej, Teatrze imienia Juliusza Słowackiego, Kraków, Teatrze Loch Camelot, Filharmonii Opolskiej, na Zamku, Niepołomice, Teatrze imienia Agnieszki Osieckiej, Sopot, Teatrze Małym, Tychy, w Teatrze imienia Modrzejewskiej w Legnicy, jak również wielu ośrodkach kulturalnych w całym kraju.

Ponadto podejmowała współpracę z krakowskimi: Piwnicą pod Baranami oraz Teatrem Bagatela, Teatrem Loch Camelot. Uczestniczyła w dorocznych Nocach Poezji, które organizowane były dzięki Urzędowi Miasta Kraków pod okiem Prezydenta Miasta, w trakcie których premieruje projekty artystycznej piosenki.

Nagrania artystki prezentowane były w: Radio PIK, Trójce, Radio Kraków, Radio Szczecin, Radio Egida, Radio Merkury, Radio Lublin, Radio Koszalin i innych. Jej utwór "Kołysanka Niestosowne Sny" zdobył miejsce pierwsze na Liście Przebojów Alternatywnej Radia Kraków. To także laureatka wielu festiwali artystycznej piosenki i Stypendium Twórczego Miasta Kraków.

To autorka tekstów dla wykonawców, między innymi: z Piwnicy pod Baranami. Utwór dla artystki nagrał też Artur Andrus. Napisała piosenkę na najnowszy album barda Mirosława Czyżykiewicza.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 25-go lutego 2018 roku, w Zakopanem, w Kawiarni Kmicic, znajdującej się przy ulicy Stanisława Staszica 11 a. Zaczynamy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl