Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny / Schronisko na Przysłopie pod Baranią Górą

Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny / Schronisko na Przysłopie pod Baranią Górą
Zatem odkrywajcie Państwo miejsca, do jakich pragnie się później wracać. Nasz górski "Weekend Wiosenny za pół ceny" Barania Góra już wkrótce.
Gdzie?
Schronisko PTTK na Przysłopie pod Baranią Górą
Czarna Wisełka, 43-460 Wisła
Kiedy?
20 marca 2020
Organizator
Polska Organizacja Turystyczna

Powitajcie Państwo wspólnie z nami Wiosnę i dołączcie do edycji VIII akcji, jaka odbędzie się w weekend od 20-go do 22-go 2020 roku. To naprawdę się opłaca. Pensjonaty, hotele, uzdrowiska, SPA, baseny, muzea, restauracje, teatry oraz więcej - będą tańsze aż o połowę. Zatem odkrywajcie Państwo miejsca, do jakich pragnie się później wracać. Nasz górski "Weekend Wiosenny za pół ceny" Barania Góra już wkrótce. Prawdziwa gratka zwłaszcza dla łowców wszelkich promocji.

Jeżeli nie byłeś u nas jeszcze, a pragniesz się przekonać ile prawdy kryją w sobie ploteczki o przysłopowym remoncie to jest moment wręcz idealny. Albo przeciwnie, jeżeli jesteś stałym bywalcem to dlaczego nie odwiedzić schroniska w jakże wyjątkowej cenie?

Nasze Schronisko PTTK, znajdujące się na Przysłopie dołącza kolejny raz do akcji ogólnopolskiej, gdzie weekend kosztuje jedynie pół swojej stałej ceny. Obniżamy w tym terminie ceny pakietów noclegowych aż do 50%. Można zarezerwować sobie miejsce przez telefon, przez fb lub mailowo.

Szukasz noclegów w Wiśle? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Wiśle

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Wisły już 20-go marca 2020 roku. Obiekt znajduje się przy ulicy Czarna Wisełka. Organizatorem jest Polska Organizacja Turystyczna.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl