Lato z Filharmonią
Zespół Vołosi potrafi wyznaczyć całkowicie nową jakość na muzycznej scenie europejskiej.
Gdzie?
Amfiteatr im. Stanisława Hadyny(Park Kopczyńskiego)
Willowa, 43-460 Wisła
Kiedy?
15 sierpnia 2018 od 18:00
Za ile?
5 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 15-go sierpnia 2018 roku, o godz. 18:00 do Amfiteatru imienia Stanisława Hadyny, w mieście Wisła, przy ulicy Willowej na koncert, pod nazwą: "Lato z Filharmonią". Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18:00, a bilety wstępu kosztują jedynie 5 złotych. Jako gwiazda tego roku wystąpi zespół Vołosi. Zaś w charakterze supportu wystąpi przed Wami Dominika Dreszler. Bilety będzie można kupić przed koncertem. Bardzo serdecznie Was zapraszamy!

Zespół Vołosi potrafi wyznaczyć całkowicie nową jakość na muzycznej scenie europejskiej. Pojawili się na Festiwalu, pod nazwą: "Nowa Tradycja", w roku 2010 i zdobyli tam niemalże wszystkie nagrody, tak regulaminowe, jak i te pozaregulaminowe. Rok 2011 potwierdził tylko ich sukces, ponieważ zdobyli Grand Prix, za najlepszą piosenkę world music europejską, konkurs natomiast był organizowany dzięki Europejskiej Unii Nadawców EBU. Rok 2012 zaowocował dla formacji ich pierwszą płytą,która zaraz znalazła się w selekcji specjalnej TOP20 na World Charts Europe.

Wystąpili oni na licznych bardzo prestiżowych festiwalach, tak w kraju, jak również za granicą, między innymi: TFF Rudolstadt, ArtGene, ArtPole, Dwa Brzegi, FolkBaltica, Spoiwa Kultury i ArtZona. Zespół odbył wiele tras koncertowych, na przykład w: Niemczech, Danii, Gruzji, czy Ukrainie. Także koncertowali w trakcie prywatnych spotkań Bronisława Komorowskiego i przywódców państw europejskich w Zameczku Prezydenta, który znajduje się w Wiśle oraz w Belwederze. Zatem występy Vołochów transmitowane były przez Program III, Program II Polskiego Radia i niemiecką stację, o nazwie WDR3.

Szukasz noclegów w Wiśle? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Wiśle

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl