Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Polska Noc Kabaretowa 2017

Polska Noc Kabaretowa 2017
 
Widzów łączy jedno – uśmiechy na twarzach, wyjątkowe zadowolenie oraz konieczność uczestniczenia w Polskiej Nocy Kabaretowej w trakcie kolejnych odsłon tego kultowego wydarzenia.
gdzie?Opera Leśna
Moniuszki St. 12, 81-829 Sopot
kiedy?12 sierpnia 2017 od 19:00
za ile?50 zł
organizatorImpresariat 34art.pl

Żart, muzyka, radio! To nie jest pomyłka – w Operze Leśnej w Sopocie nie usłyszycie wiadomości, faktów oraz rzetelnie sprawdzanych lub nieco naciągniętych informacji. Znaleźć za to będzie można to, co zdaniem organizatorów jest najistotniejsze i konieczne, by dobrze się bawić! Wyłącznie w Operze Leśnej pojawią się nietuzinkowi prezenterzy, wyjątkowe audycje oraz najmodniejsza muzyka przeplatana mnóstwem żartów. Doświadczeni dziennikarze reprezentujący Kabaret Skeczów Męczących oraz ich wyjątkowi goście: Jerzy Kryszak, Paranienormalni, Nowaki, Kabaret Moralnego Niepokoju mają zaszczyt zaprosić na spektakularne wydarzenie rozrywkowe roku 2017!

Polska Noc Kabaretowa jest imprezą, która odbywa się w magicznej aurze od wielu lat. Zawsze zbiera kilka tysięcy sympatyków i to niezależnie od miejsca występów, a występowali już w kilkudziesięciu miastach w Polsce. Polska Noc Kabaretowa stanowi gwarancję rozrywki na najwyższym, światowym poziomie. Ekipa kreująca wydarzenie dobierana jest tak, by zaspokoić gusta wszystkich fanów kabaretu, niezależnie od stopnia poczucia humoru oraz wieku. Polska Noc Kabaretowa jest widowiskiem dla każdego odbiorcy, niech świadczy o tym różnorodność oglądających. Widzów łączy jedno – uśmiechy na twarzach, wyjątkowe zadowolenie oraz konieczność uczestniczenia w Polskiej Nocy Kabaretowej w trakcie kolejnych odsłon tego kultowego wydarzenia.

Polska Noc Kabaretowa - edycja w 2017 roku to kolejna już propozycja oryginalnego show kabaretowego. W tym roku organizatorzy planują zaskoczyć widzów nie tylko składem lecz także tematyką przedstawienia, a przede wszystkim lawiną premierowych skeczy, które prezentować będzie czołówka sceny kabaretowej w Polsce. 12 sierpnia organizatorzy proponują podróż do serca radiowego studia. A tam czekać na Państwa będą nietuzinkowi prowadzący, wyjątkowi goście oraz mnóstwo różnorodnych programów. Podróż trwać będzie przez cztery godziny, zapowiada się na imprezę jakiej już dawno nikt nie oglądał.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

„Kabaret uczy, kabaret śmieszy, kabaret bawi… czasem do łez” - sprawdźcie Państwo sami! Opera Leśna w Sopocie, ulica Stanisława Moniuszki 12! Organizatorzy zapraszają 12 sierpnia, impreza startuje o godzinie 19:00!

Impresariat 34art.pl, organizator imprezy zaprasza serdecznie!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl