Piosenki Z Drugiej Ręki- koncert
Jedną sceną zawładną: Cyber Marian, Letni Chamski Podryw, Na pełnej, Chwytak & DJ Wiktor a także Sławomir oraz Łobuzy.
Gdzie?
Opera Leśna
Moniuszki St. 12, 81-829 Sopot
Kiedy?
30 sierpnia 2019 od 20:30
Za ile?
69 zł

"Piosenki Z Drugiej Ręki" są zupełnie nową, zaskakującą odsłoną koncertów podczas których widzowie mogą na żywo posłuchać hitów YouTuba, które wykonają królowie parodii oraz mistrzowie Internetu. Jedną sceną zawładną: Cyber Marian, Letni Chamski Podryw, Na pełnej, Chwytak & DJ Wiktor a także Sławomir oraz Łobuzy. Liczby mówią same za siebie i bardzo zachęcają by wziąć udział w tym koncercie, bowiem bohaterowie koncertu pod tytułem "Piosenki Z Drugiej Ręki" mają niemalże 4 miliony subskrypcji w sieci, a ich kawałki odtworzono ponad 1.500.000 razy w sieci. Pierwszy raz największymi scenami w Polsce zawładną gwiazdy z YouTuba serwując nam wybuchową mieszankę parodii, które w sieci cieszą się wielką popularnością.

Podczas koncertu gwarantowana jest świetna, pełna parodii zabawa. Parodiowana będzie między innymi Sarsa, Kamil Bednarek, Modern Talking, Kraftwerk, Akcent, PSY czy Edd Sheeran. Usłyszymy kultową już "Pomidorową", która pochwalić się może liczbą ponad 53 milionów odsłon na YouTube- utwór wykona Letni Chamski Podryw, Cyber Marian wykona piosenkę pod tytułem "Das Maluch"- 13 milionów odsłon. Na pełnej zagrają "Ja jem kebaba"- 18 milionów odsłon. Parodie wielkich hitowych kawałków zaprezentuje także Chwytak & DJ Wiktor oraz znana w sieci grupa Jano. Pojawią się także premierowe piosenki, które zaprezentują jak doskonale radzą sobie i jak wspaniale czują się w parodiach Sławomir i Łobuzy.

Od wielu lat o popularności hitów polskich, jak i tych zagranicznych świadczy już nie tylko ilość odsłon na platformie YouTube, ale także zaangażowanie słuchaczy i fanów oraz powstające parodie. Nic bardziej prostszego! Wielki przebój trzeba przerobić tak, ażeby był jak najbardziej śmieszny, a teledysk m "wstrząsnąć" słuchaczami, potem wystarczy to wrzucić do sieci i oczekiwać efektów. Często są one tak popularne jak oryginały, a Ci którzy je stworzyli zostają włączeni do popkultury. Natomiast rzadko opuszczają cyfrowy świat. Taką możliwość daje właśnie trasa koncertowa o nazwie "Piosenki Z Drugiej Ręki", dzięki niej mamy możliwość bliżej ich poznać, zobaczyć na żywo, posłuchać parodii wielkich hitów z wielkiej sceny wśród wielotysięcznej publiczności. Już niedługo razem na scenie Mistrzowie Parodii z Królami YouTuba zagrają najlepsze Hity Internetu! Czegoś takiego nie można ominąć!

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Zapraszamy serdecznie już 30 sierpnia 2019 roku do Opery Leśnej w Sopocie o godzinie 20.30!
Cena biletu: 69 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl