Piosenki Nohavicy - koncert Antoniego Murackiego

Piosenki Nohavicy - koncert Antoniego Murackiego
Koncerty Antoniego Murackiego są swoistymi spektaklami liryczno-satyrycznymi, o sporym emocjonalnym ładunku, który jest niesiony zarówno przez tekst, muzykę, jak również bardzo dojrzałe wykonanie.
Gdzie?
Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
8 lutego 2019 od 19:00
Za ile?
30 zł

Antoni Muracki jest pieśniarzem, poetą, muzykiem oraz kompozytorem. Od roku 1986 jest również członkiem ZAKR, dawał występy w kabarecie, pod nazwą: „Nowy Świat” oraz „Warsztat”, jak również wziął udział w wielu radiowych programach (Radio Z, czy PR III) oraz telewizyjnych, jak: ”Powrót bardów”. Twórca literackich programów, a także programów kabaretowych i literackich, a także autor, wykonawca, kompozytor i tłumacz. Od roku 2004 artysta prowadzi swoją scenę muzyczno-kabaretową, która funkcjonuje pod nazwą: „Salonik z kulturą”.

Prezentuje tam twórczość postaci wybitnych, które działały na polskiej scenie kabaretu oraz piosenki, czasami także jazzu, teatru i utwory własne. Od około trzydziestu już lat wykonuje Muracki swe niebanalne pieśni, które próbują wzruszać oraz zachwycać, jak i rozśmieszyć i zmusić do myślenia. W warstwie harmonicznej przebogate, nierzadko również posiadają urzekającą melodyjność. Poza tym mają zawsze słuchaczom coś do powiedzenia, na przykład o emocjach, o ludziach, i miłości, czy też o relacjach z innymi ludźmi. Koncerty Antoniego Murackiego są swoistymi spektaklami liryczno-satyrycznymi, o sporym emocjonalnym ładunku, który jest niesiony zarówno przez tekst, muzykę, jak również bardzo dojrzałe wykonanie.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 8-go lutego 2019 roku, do zakopiańskiej Kawiarni Kmicic, znajdującej się przy ulicy Stanisława Staszica 11 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl