Bluesowa Środa: Piotr "Lupi" Lubertowicz
Artysta wykonuje utwory własne i standardy bluesowe, pośród których szczególną uwagę należy zwrócić na piosenki Erica Claptona oraz Boba Dylana
Gdzie?
Karczma pod Gontem
Jana Kasprowicza 1a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
19 lutego 2020 od 21:00
Za ile?
bezpłatnie

Koncerty poprowadzi, zaśpiewa i zagra Piotr Lupi Lubertowicz już dobrze znany licznym sympatykom rhytm & bluesa. Lubertowicz to artysta, pochodzący z Nowego Targu. Gitarzysta, autor tekstów oraz wokalista. Od wielu już lat związany z krajową sceną blues-rockową. Między innymi współpracował z zespołami, jak: Easy Rider, Nocną Zmianą Bluesa, Sławkiem Wierzcholskim, Monkey Buissines, Carlosem Johnsonem (USA), Jackiem Dewódzkim (były wokalista zespołu Dżem), a także członkami legendarnej formacji Tadeusza Nalepy - Breakout.

Solowa płyta Lubertowicza ukazała się w roku 2015, pod nazwą: "Moja Muzyczna Podróż", w której udział wzięli, na przykład: Wojciech Klicha, Andrzej Serafin, Robert Lenart, Jazz Band New Market.

Piotr "Lupi" Lubertowicz koncertuje nie jedynie z zespołem własnym Aeroblues oraz z innymi artystami, ale głównie solo. Jego swobodny kontakt z publiką sprawia, iż występy są wyczekiwane oraz świetnie odbierane w każdym polskim mieście. Wykonuje utwory własne i standardy bluesowe, pośród których szczególną uwagę należy zwrócić na piosenki Erica Claptona oraz Boba Dylana, do jakich napisał swe własne przekłady z tekstów oryginalnych.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 19-go lutego 2020 roku, do zakopiańskiej Karczmy pod Gontem, znajdującej się przy ulicy Jana Kasprowicza 1 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00 i jest bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl