Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Odpływ Bruce'a Grahama w Teatrze przy Stole

Odpływ Bruce'a Grahama w Teatrze przy Stole
 
Ma w planach wziąć łódź, pozwolić się znieść odpływowi i zatonąć.
gdzie?Towarzystwo Przyjaciół Sopotu Dworek Sierakowskich
Czyżewskiego 12, 81-706 Sopot
kiedy?11 grudnia 2017 od 18:30 do 19:30
za ile?bezpłatnie
organizatorTowarzystwo Przyjaciół Sopotu

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na "Odpływ", który odbędzie się w Teatrze przy Stole. Wspomniany "Odpływ" jest to sztuka twórcy amerykańskiego - Bruca Grahama. Przekład Bogusławy Plisz-Góral. Przedstawienie balansuje na granicy konwencyjnej czarnej komedii oraz dramatu.

Przeczytają sztukę aktorzy z Teatru Wybrzeże: Krzysztof Gordon, Alina Lipnicka, a także Jarosław Tyrański. Reżyserska opieka nad spektaklem została objęta przez: Krzysztofa Gordona. Artystyczna opieka zaś i prelekcja poprzedzająca czytanie: profesor Małgorzata.

Gunner i Peg to bohaterowie sztuki. Są również małżeństwem z imponującym stażem - ponad pięćdziesięcioletnim. Mieszkają w domku nad jeziorem. Pewnego dnia ich syn Jack składa im wizytę, a na jaw wychodzi fakt, że ojciec cierpi na zaniki pamięci, które stają się coraz częstsze i głębsze. Żona coraz gorzej radzi sobie w opiece nad mężem. Peg pragnie przenieść się z nim do specjalistycznego domu starości, ale mąż protestuje. Oznajmia on swojej rodzinie, że ma w posiadaniu polisę ubezpieczeniową opiewającą na zawrotną kwotę: milion dolarów, zaś w razie jego śmierci wynikającej z wypadku w tragicznych okolicznościach - na dwa miliony. Ma w planach wziąć łódź, pozwolić się znieść odpływowi i zatonąć. Taki wymyślił sposób na zaoszczędzenie sobie oraz swej żonie upokorzeń związanych ze stawanie się "warzywem". Polisa natomiast będzie dla rodziny świetnym trofeum po tragicznej śmierci ojca.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Zapraszamy już 11-go grudnia 2017 roku, do Towarzystwa Przyjaciół Sopotu Dworek Sierakowskich, znajdujący się przy ulicy Czyżewskiego 12. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 19:30.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl