Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Mayday 2 - Caught In The Net

Mayday 2 - Caught In The Net
 
Od momentu wypadku, który doprowadził bohatera prawie do utraty życia, spędza on kilkanaście lat u boku dwóch małżonek.
gdzie?Zatoka Sztuki
Al. Franciszka Mamuszki 14, 81-759 Sopot
kiedy?8 sierpnia 2017 od 17:00
za ile?45 zł
organizatorTrójmiejska Agencja Artystyczna

Trójmiejska Agencja Artystyczna ma zaszczyt zaprosić do Zatoki Sztuki. 8 sierpnia na deskach sceny przy alei Franciszka Mamuszki 14 w Sopocie, o godzinie 17:00 odbędzie się spektakl "Mayday 2". Przed Państwem kolejne przygody taksówkarza, który okazał się bigamistą. Serdecznie zapraszamy! Przed Państwem dwie godziny fantastycznej zabawy z arcyzabawną komedią, która podbiła wszystkie światowe sceny. Reżyserem spektaklu jest Stefan Szaciłowski. Organizatorzy zaplanowali aż trzynaście spektakli.

Maria Seweryn rekomendując przedstawienie zaznacza, że wszyscy Ci, którzy obawiają się, że nie widzieli "jedynki" mogą spokojnie zaplanować obejrzenie "dwójki" i odwrotnie. Widz z pewnością będzie się bawił wyśmienicie, bo tekst komedii jest doskonały. "MAYDAY" jest niezwykle zabawną sztuką teatralną, która składa się z dwóch odsłon. Komedia okrzyknięta została najlepszym współczesnym spektaklem o wyraźnym charakterze komedii omyłek.

„MAYDAY 2” opowiada o dalszych perypetiach taksówkarza – bigamisty. Od momentu wypadku, który doprowadził bohatera prawie do utraty życia, spędza on kilkanaście lat u boku dwóch małżonek. Oczywiście pojawiają się komplikacje, które zakłócą sielankę. Córka bohatera z jednego małżeństwa oraz syn z drugiego przypadkowo poznają się na stronach internetowych. Znajomość, którą tam zawarli postanowili przenieść do świata realnego. I po raz kolejny wielka tajemnica taksówkarza może zostać ujawniona... „MAYDAY 2” jest wystawiany na deskach europejskich i polskich teatrów z takim samym sukcesem jak i „MAYDAY”.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Liczba odsłon przekracza w każdym z miast kilkaset przedstawień. Część pierwsza grana na deskach Trójmiasta zgromadziła widownię liczoną aż w czterdziestu tysiącach. „Caught in the net -MAYDAY 2” to pierwsza produkcja w Trójmieście drugiej części farsy. To z pewnością przyczyni się do sporego zainteresowania spektaklem. Kolejnym atutem przedstawienia jest przeniesienie fabuły w realia polskiej codzienności. Akcja spektaklu, podobnie jak w „MAYDAY”, rozgrywać się będzie w Trójmieście.

Serdecznie zapraszamy do Zatoki Sztuki! Caught In The Net - Mayday 2 tego nie można przegapić!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl