Od Nocy do Nocy - koncert Joanny Aleksandrowicz
Artystka występowała, między innymi w Teatrze Muzycznym - Gdynia, Teatrze Polskim - Wrocław, na Novej Scenie - Bydgoszcz, a także gościnnie na scenie Romy w stolicy.
Gdzie?
Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
2 lutego 2019 od 19:00
Za ile?
35 zł

Joanna Aleksandrowicz wystąpi przed Państwem na koncercie, pod tytułem: "Od nocy do nocy". Będą to najwspanialsze piosenki musicalowo-filmowe. Koncert odbędzie się już 2-go lutego 2019 roku, w zakopiańskiej Kawiarni Kmicic, znajdującej się przy ulicy Stanisława Staszica 11 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych. Repertuar zawiera piosenki pochodzące z filmów: "Hallo Szpicbródka", "Lata 20-ste, lata 30-ste", "Va bank". Mamy nadzieję, że to spotkanie zapadnie Państwu w Pamięci na długo. Swój pierwszy koncert musicalowo-filmowy artystka grała współpracując z członkami formacji Varius Manx. Od tamtego czasu koncertuje regularnie.

Joanna Aleksandrowicz jest młodą wokalistką i aktorką, która na świat przyszła w Zduńskiej Woli. Artystka występowała, między innymi w Teatrze Muzycznym - Gdynia, Teatrze Polskim - Wrocław, na Novej Scenie - Bydgoszcz, a także gościnnie na scenie Romy w stolicy. Jest również aktorką serialową i filmową. Współpracuje ona z topowymi reżyserami, między innymi z: Markiem Koterskim oraz Wojtkiem Smarzowskim. Natomiast zdjęcia aktorki, pod tytułem: "Kobieta o poranku" wyróżnione zostały przez portal włoski, o nazwie: "Vouge Italia", a także "Calumet Photo UK" - Wielka Brytania.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl