Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Nosalowy Unplugged - Perfect

Nosalowy Unplugged - Perfect
 
Wkrótce do tego zacnego składu dołączył Zbigniew Hołdys, będący zarówno wokalistą jak i gitarzystą. Taki skład zespołu znaliśmy z występów na scenie jako "Perfect Super Show And Disco Band".
gdzie?Hotel Grand Nosalowy Dwór Resort & SPA
Balzera 21d, 34-500 Zakopane
kiedy?24 lutego 2017 od 20:00

Historia zespołu Perfect. Zespół powstał w Warszawie w 1978, inicjatorami byli: perkusista Wojciech Morawski, basista Zdzisław Zawadzki, keyboardzista Paweł Tabaka oraz dwie wokalistki: Ewa Korczyńska- Konarzewska i Barbara Trzetrzelewska. Wkrótce do tego zacnego składu dołączył Zbigniew Hołdys, będący zarówno wokalistą jak i gitarzystą. Taki skład zespołu znaliśmy z występów na scenie jako "Perfect Super Show And Disco Band".

Rok później, jedna z wokalistek opuściła zespół, była to Barbara Trzetrzelewska, która oddała się solowej zagranicznej karierze. W 1980 roku Zbigniew Hołdys zaczął przekształcać zespół, aż w końcu przerodził się on w zespół o charakterze typowo rockowym, występującym od teraz pod nazwą "Perfect". Od tego czasu zespół stał się sławny, jego popularność wciąż rosła, aż do roku 1983, kiedy to "Perfect" pierwszy raz rozwiązano.

6 lat później Hołdys ponownie reaktywował grupę, jednak w składzie zabrakło Grzegorza Markowskiego, jednego z wokalistów. W tym czasie grupa dała mnóstwo koncertów w Stanach Zjednoczonych. W roku 1992 drugi raz zespół został rozwiązany. Jednak już rok później nastąpiła kolejna reaktywacja grupy, teraz natomiast bez Zbigniewa Hołdysa, który był współzałożycielem a także autorem kompozycji Perfectu.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Grupa nagrała wiele płyt, które cieszyły się ogromną popularnością, są to: rok 1981- Perfect, rok 1982- UNO, rok 1983- Live, rok 1994- Jestem, rok 1997- Geny, rok 1999- Śmigło, rok 2004- Schody, rok 2010- XXX, rok 2014- DaDaDam. W 2015 roku zespół Perfect obchodził 35-lecie swojej działalności muzycznej, jubileusz ten uświetniony został niepowtarzalną trasą koncertową.

W ubiegłym roku miała miejsce reedycja krążka "Jestem" z 1994 roku i wielka styczniowa premiera. Album poza dobrą muzyką uatrakcyjniony został kultowymi ilustracjami, których autorem jest Edward Lutczyn. Marzen, to miesiąc kiedy "Jestem" wydana zostanie jako podwójny album winylowy.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl