Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Nosalowy Unplugged - IRA - koncert

Nosalowy Unplugged - IRA - koncert
 
Jest to formacja rockowa, której zdecydowaną siłą są właśnie koncerty. Grają już od dwudziestu pięciu lat i są uwielbiani przez publiczność.
gdzie?Hotel Grand Nosalowy Dwór Resort & SPA
Balzera 21d, 34-500 Zakopane
kiedy?18 lutego 2017 od 20:00

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert zespołu IRA. Jest to formacja rockowa, której zdecydowaną siłą są właśnie koncerty. Grają już od dwudziestu pięciu lat i są uwielbiani przez publiczność. W latach dziewięćdziesiątych odnosili spektakularne sukcesy. W roku 2009 wyszła ich płyta pod tytułem: "9", która szybko stała się złotą. W roku 2010, na Festiwalu opolskim Ira zdobyła aż trzy statuetki - Superjedynki, w kategoriach: Najlepszy występ, zespół roku oraz płyta rock.

W roku 2012 zespół IRA świętował swoje 25-lecie na scenie polskiej. I właśnie z tej okazji grupa odbyła trasę koncertową po klubach. Hasło jakie przyświecało zespołowi: "IRA - 25 LAT!". Fanom zaproponowali wówczas stare, dobre utwory w nowych odsłonach, a także nie grane jeszcze na koncertach przeboje. W roku 2013 ukazał się album zespołu, dwupłytowy o tytule "X". Natomiast w 2015 roku premierę miał teledysk do piosenki "Ocean", z tej płyty. Również 2015 rok przyniósł grupie wielki sukces, czyli Złotą Płytę - Ira akustycznie.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl