Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Narodowy Balet Gruzji „Sukhishvili” - koncert

Narodowy Balet Gruzji „Sukhishvili” - koncert
 
Występ „Sukhishvili” uznany został najwspanialszym show na Brodwayu, zaś Australia uznała ich jako "ósmy cud świata".
gdzie?Hala Stulecia we Wrocławiu
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
kiedy?7 lutego 2018 od 19:00
za ile?80 zł
organizatorAgencja koncertowa „PanKoncert”

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na unikatowe taneczne show, gdzie wystąpi stu tancerzy na jednej scenie. Balet Narodowy Gruzji, występujący pod nazwą „Sukhishvili” złożony jest z więcej niż stu tancerzy oraz z własnej orkiestry. W swej historii gruzińska grupa wyruszyła na więcej niż trzysta turnee, a pięć kontynentów objechali aż jedenaście razy, dało to odwiedziny w osiemdziesięciu ośmiu krajach, występy na 13 tysiącach koncertów, które były widziane przez 8 milionów widzów.

Występ „Sukhishvili” uznany został najwspanialszym show na Brodwayu, zaś Australia uznała ich jako "ósmy cud świata". Balet Narodowy Gruzji “Sukhishvili” rozpoczął swoją działalność siedemdziesiąt lat temu, ale wciąż bazuje głównie na tradycyjnych tańcach gruzińskich. Aby ich występy mogły być bardziej spektakularne, stworzono nowe układy, jednak zanurzone w folku, a także połączone z krokami współczesnymi.

Występ "Sukhishvili" jest zawsze spektakularny oraz dynamiczny dla wszystkich oglądających. Tutaj nie ma czasu, aby się nudzić. Odnaleźć można elementy pochodzące ze sztuk walki, czy wspaniałe akrobacje. Tancerze posiadają dodatkowo przepiękne kostiumy, dopracowane w każdym calu i kolorowe.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

W granicach trasy koncertowej po Europie widzowie bądą mogli zobaczyć najnowszy program Baletu, otrzymają również emocje nie porównywalne z niczym innym oraz wielki ładunek pozytywnej energii, z możliwością uzyskania tylko i wyłącznie na koncercie Baletu Narodowego Gruzji.

Zapraszamy zatem już 7-go lutego 2018 roku, do wrocławskiej Hali Stulecia, znajdującej się przy ulicy Wystawowej 1. Zaczynamy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych. Organizatorem wydarzenia jest Agencja koncertowa „PanKoncert”.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl