Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Mr. Pollack- koncert

Mr. Pollack- koncert
 
Ich muzyczna przygoda rozpoczęła się dawno temu, kiedy zaczęli śpiewać w chórze ojca Justyny Steczkowskiej- Stanisława Steczkowskiego.
gdzie?Karczma pod Gontem
Jana Kasprowicza 1a, 34-500 Zakopane
kiedy?3 czerwca 2017 od 20:00

Grupa Mr. Pollack, powstała w roku 1989 w Mielcu. Zespół założyli dwaj bracia: Grzegorz Polak oraz Jacek Polak, który współpracował dotychczas z Chłopcami z Placu Broni, grupą Voo Doo, Jackiem Skubikowskim czy Renatą Przemyk. Ich muzyczna przygoda rozpoczęła się dawno temu, kiedy zaczęli śpiewać w chórze ojca Justyny Steczkowskiej- Stanisława Steczkowskiego.

Mieli wtedy blisko 7 lat. Pierwszy większym sukces, to występ w Jarocinie w roku 1990, czego następstwem było podpisanie kontraktu z Loud Out Records. W niedługim czasie nagrali dla nich album pod tytułem "OŃ". W kolejnych latach, na rynku muzycznym pojawiały się ich kolejne płyty. Podejmowali także współpracę z wieloma muzykami, wśród nich znalazł się między innymi Grzegorz Skawiński. Rok 2013 to rok wydania kolejnej płyty zespołu Mr. Pollack, pod tytułem "Black Hawk".

Krążek został bardzo pozytywnie odebrany zarówno przez polską publiczność, jak i słuchaczy spoza granic kraju. Niezwykle dobrze została przyjęta również w USA. Rok później, od 24 sierpnia 2014 roku do 11 września 2014 roku grupa Mr. Pollack odbyła trasę koncertową po wielu zakątkach Chin, trasa nosiła nazwę "Mr.Pollack 2014 China Tour" i promowała album "Black Hawk".

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl