Misja Szwecja - wystawa fotografii
Fotografią reportażową Piotr Zwarycz zajmuje się już od kilkunastu lat. To jedyny strażak, który posiada na swoim koncie licencję na fotografowanie akcji ratunkowych.
Gdzie?
Miejska Biblioteka Publiczna
Plac Bogumiła Hoffa 3, 43-460 Wisła
Kiedy?
7 marca 2019 od 16:00
Organizator
Miejska Biblioteka Publiczna w Wiśle

Miejska Biblioteka Publiczna imienia Jana Śniegonia razem z OSP wiślańskimi strażakami bardzo serdecznie zaprasza Państwa na spotkanie z samym Piotrem Zwaryczem, który jest ratownikiem wysokościowym, oficerem z Państwowej Straży Pożarnej, taternikiem jaskiniowym, skoczkiem spadochronowym, płetwonurkiem, motorowodniakiem, fotografem oraz dokumentalistą, a także instruktorem cfbt.

Fotografią reportażową Zwarycz zajmuje się już od kilkunastu lat. To jedyny strażak, który posiada na swoim koncie licencję na sfotografowanie ratunkowych akcji. Ponad to jest towarzyszem misji strażaków polskich w Szwecji. Budowali oni linię obrony, jak również gasili pożary lasów, które miały miejsce w bliskości miejscowości Kårböle (w obozie Sveg). To autor albumu, pod nazwą: „Misja Szwecja – na linii ognia”, rok 2018.

Na spotkanie z autorem - strażakiem i fotografem zapraszamy już 7-go marca 2019 roku, do Wisły, do Miejskiej Biblioteki Publicznej, znajdującej się przy Placu Bogumiła Hoffa 3. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00. Będzie mu również towarzyszyć wystawa fotografii reportażowej (wyżej wspomniana Szwecja). Serdecznie zapraszamy zatem na wernisaż oraz spotkanie, we czwartek, które na pewno zapadnie w Państwa pamięci.

Szukasz noclegów w Wiśle? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Wiśle

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl